Odżywione i połyskujące włosy to cel wielu osób, niemniej urzeczywistnienie tej wizji w przeważającej części wypadków jest nierealne, gdyż utrzymanie włosów w dobrej kondycji wymaga sporego wysiłku a także systematyczności w działaniu, co dla niektórych jest niewykonalne. Na szczęście aktualnie kwestię zniszczonych włosów da się rozwiązać i to za sprawą wyjątkowego zabiegu realizowanego w studio stylizacji włosów. A przepisem na natychmiastową poprawę stanu włosów są… gorące nożyczki.

Strzyżenie na gorąco dawniej

Bardzo prawdopodobne, że niektórych zaskoczy fakt, że w dawnych czasach zabieg strzyżenia na gorąco robiono przy użyciu… płomienia świecy. Z całą pewnością efekty takich zabiegów fryzjerskich były mizerne, a przypalanie włosów notorycznie kończyło się bezwarunkowym ich spaleniem.

To, że dodatnia temperatura ma pozytywny wpływ na włosy, wiadomo nie od dziś. Dawno potwierdzono, że dzięki właściwej temperaturze rzeczywiste jest wygładzenie łusek włosa, co powoduje, że włos jest zabezpieczony przed niekorzystnymi działaniami i odzyskuje właściwy blask.

Innowacyjne nożyczki na gorąco Jaguar

Dzisiaj naturalnie nikt nie podpala włosów aby naprawić stan włosów. Tym bardziej że od teraz w salonach fryzjerskich osiągalne są rewelacyjne gorące nożyczki od Jaguar Thermocut, które pozwalają szybko przywrócić osłabionym włosom naturalny stan bez zagrożenia, że ich stan ulegnie pogorszeniu.

Dlaczego gorące nożyczki Jaguar są wyjątkowe?

Firma Jaguar Thermocut opracowała profesjonalne gorące nożyce, dzięki którym efekty cięcia na gorąco są o wiele lepsze niż w przypadku metod realizowanych nieprzystosowanymi nożyczkami, które zamiast pomóc włosom, tylko palą włosy.

gorące nożyce strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny studio Toruń

Różnica jest taka, że gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają precyzyjny system zmiany temperatury ostrzy w zakresie od dziewięćdziesięciu do 150 stopni Celsjusza, co sprzyja temu, że fryzjer może dobrać taką temperaturę, która będzie odpowiednia dla konkretnego rodzaju włosów, i umożliwi najpozytywniejsze rezultaty strzyżenia gorącymi nożycami.

Błyskawiczna poprawa włosów po strzyżeniu na gorąco

Strzyżenie gorącymi nożyczkami Jaguar to bezpieczny i efektywny zabieg poprawiający wygląd włosów. Efekty cieniowania gorącymi nożyczkami są dostrzegalne już w trakcie zabiegu, bo skracane na gorąco łuski włosów zostają zamknięte. Po wykonanym zabiegu za pomocą gorących nożyc Jaguar, włosy są zabezpieczone przed ubytkiem pierwiastków nawilżających. Widoczna jest dodatkowo zmniejszona podatność włosów na mechaniczne uszkodzenia.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami – zalety

Zabieg przycinania gorącymi nożycami ma sporo plusów. Zdecydowanie jest to zabieg, który niesie doraźne, dostrzegalne efekty. Po drugie gorące nożyczki posiadają rzeczywisty wpływ na poprawę
stanu
włosów i jest to stan, który utrzyma się przez długi okres, czego nie można powiedzieć o podobnych zabiegach fryzjerskich, które tylko chwilowo poprawiają wygląd włosów. W ich przypadku nieraz jest tak, że już po pierwszym myciu, włosy ponownie prezentują się nieszczególnie, są nieodżywione i bez blasku. I jeszcze jedna zaleta – gorące nożyczki redukują problem sterczących końcówek, ponieważ domykają one strukturę włosa, co powoduje, że nie są one wrażliwe na złe wpływy czynników atmosferycznych.

Czy zabieg gorącymi nożyczkami jest bezpieczny?

Gorące nożyczki mogą kojarzyć się niektórym osobom z rozgrzanymi do granic możliwości ostrzami, które mogą przypalić włosy. W przypadku technologii wykorzystanej w gorących nożycach Jaguar nie ma zagrożenia, że włosy będą spalone. Nie jest również możliwe, by gorące ostrza poparzyły zarówno klienta jak i samego fryzjera, ponieważ firma Jaguar również przypilnowała tego, by ich gorące nożyce były dobrze zabezpieczone termopowłoką odporną na duże temperatury.

Ile czasu trwa zabieg gorącymi nożycami?

Zabieg zrealizowany gorącymi nożyczkami trwa trochę dłużej niż typowe podcinanie włosów. Wynika to z faktu, że właściwe wykonanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur uprzedniego przygotowania. Trzeba mieć na uwadze, że przed realizacją zabiegu strzyżenia na gorąco, stylista fryzur musi przeprowadzić test włosów, dzięki czemu jest on w stanie wybrać idealną temperaturę, która da najdoskonalsze efekty. Samo przycinanie musi być wykonane z jak największą starannością, by poprawa wyglądu włosów była kompleksowa.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami? Tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim!

Wypada niemniej dopowiedzieć, że zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami da wyjątkowe rezultaty tylko wtedy, gdy zostanie on wykonany przez doświadczonego fryzjera, który perfekcyjnie jest w stanie dopasować dobrą temperaturę ostrzy przystosowaną do potrzeb włosów. Ponadto stylista fryzur realizujący zabieg gorącymi nożyczkami powinien również właściwie podcinać włosy. Dlatego zabieg strzyżenia na gorąco powinien realizować wyłącznie sprawdzony fryzjer.

Gorące nożyczki w mieście Toruń

Gorące nożyczki Thermocut to najnowszy tego typu produkt na rynku, z tego względu zaledwie kilka salonów fryzjerskich oferuje zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami. Na przykład w Toruniu zaledwie jeden salon fryzjerski realizuje strzyżenie włosów z użyciem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Thermocut.

Adres salonu fryzjerskiego, gdzie dostępne jest strzyżenie na gorąco:
Fryzjer Izabela&Marcin Górny. Studio fryzur, ulica Broniewskiego 90, Toruń.

Jeśli jesteś z Torunia i chcesz wykonać strzyżenie gorącymi ostrzami na swoich włosach? Odwiedź godne polecenia studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: www.gornystudio.pl.

Strona używa cookies
Ok