Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

Jak wyszczuplić brzuch?

Idealnie płaski brzuch to fantazja sporej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również mężczyzn. Wspaniale by było w sytuacji, gdyby był cudownie umięśniony oraz odrobinę atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka partia ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę w czasie ćwiczenia i przy wybieraniu różnorakich diet. Te osoby, które dużo ćwiczą, mają szansę pochwalić się jędrnym, gładkim brzuszkiem i dumnie kursują po plaży bądź odpoczywają na leżakach nad jeziorem. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż brzuch jest taką strefą ciała, która przyciąga płeć przeciwną. Możemy jednak przyuważyć takie osoby, jakim wcale nie zależy na przesadzonym negliżu i wcale nie ukazują tak entuzjastycznie płaskiego brzuszka. Nad formą należy pracować – nie dajmy się wyprowadzić w pole.

Jeżeli będziemy leżeć popołudniami w łóżku zamiast wędrować na aqua-aerobik bądź ćwiczyć na trampolinach, to z pewnością absolutnie nie urzeczywistnimy takiego pragnienia. Zamiast koronkowego bikini bądź kąpielówek, będziemy przymuszeni nosić duże kostiumy, tankini ze spódniczką bądź bokserki oraz koszulkę. Każdy mówi: zrób coś z tym, satysfakcjonujące efekty da zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna. Jednak czy rzeczywiście? Czy jest to faktycznie takie banalne, jak wspominają znajomi? Czy potrzebna jest tylko dieta zawierająca warzywa i owoce, trochę ćwiczeń i co najistotniejsze – brzuszków, aby móc chwalić się wszystkim naokoło umięśnionym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie ogólnie rzecz ujmując nie bazuje wyłącznie na owych prozaicznych rzeczach, lecz także na genetyce, więc tendencjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Krótko mówiąc nie można uwolnić się od tkanki tłuszczowej wyłącznie w pewnym rejonie, nieunikniony jest ogólny wysiłek wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszczyk odkładany przez nasz organizm spala się symetrycznie, inaczej mówiąc – w dowolnej partii ciała harmonijnie do ilości komórek lipidowych. Odchudzanie zachodzi wszechstronnie, dotyczy wszystkich części ciała, a reklamy w TV, które mówią inaczej, zwyczajnie zmyślają. Istotną funkcję pełni tu genetyka, bo niektóre osoby mają silniejsze tendencje do magazynowania tłuszczu tylko przez to, że ich rodzice i pozostałe osoby z rodziny, także miały z tym poważny kłopot. Podczas ćwiczenia wyłącznie pojedynczych brzuszków zapewne nie uwolnimy się od szpecących fałdek, bo w owym okresie będziemy wyczerpywać niezbyt dużą ilość energii. Brzuszki hartują mięśnie w niepokojącej nas okolicy i po niedługim czasie może się okazać, że posiadamy tam więcej centymetrów niż myśleliśmy. Mięśnie rozrosną się (wytworzy się nam bezpieczne oparcie), ale tłuszcz zostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz zharmonizowanej diety oraz sportu globalnego (więc treningów tyczących się wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie wyłącznie określonej części), mamy szansę zaczerpnąć z specjalnego odchudzania w studiu modelowania sylwetki. Mówiąc w skrócie nie chodzi tu jednakże o to, ażeby przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś wyszukanymi urządzeniami…i wybaczyć sobie te dwie sprawy przytoczone wcześniej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą wymieszane – zrównoważona dieta, aktywność fizyczna i terapie kosmetyczne, które uelastycznią naskórek, usuną cellulit, poprawią fałdki w partiach, na jakie dieta i ćwiczenia w ogóle nie mogą nic poradzić.

W ostatnim czasie takim fajnym zabiegiem jest między innymi liposukcja bez skalpela przy użyciu nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą można skutecznie usunąć tkankę tłuszczową z decydujących obszarów, przykładowo po wewnętrznej części ud. Chodzi tu nie tylko o nadzwyczajne wymodelowanie ciała po jednorazowym zabiegu, lecz pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Wyjątkowa głowica zasysa w podobnych odstępach fałdki skóry, a fale dźwiękowe przerywają komórki lipidowe. Są one w krótkim czasie eliminowane z organizmu przez limfę, natomiast w kolejnej fazie – poprzez wątrobę. Możemy również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej napięcie, kształtuje sylwetkę, redukuje cellulit i redukuje miejscową tkankę tłuszczową. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa bynajmniej nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, ale również na mięśnie. A dokładnie: aktywuje komórki skóry właściwej, tkankę pod skórą i muskuły, ażeby błyskawicznie i sprawnie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, bowiem oddziałują na niego fale radiowe. Natomiast to sprawia, iż nasza bariera ochronna i bicepsy są niesamowicie nagrzane. Tym urządzeniem mamy szansę też zmniejszać głębokość zmarszczek dookoła oczu i ust, jak i modyfikować owal twarzy. Wiele osób stawia ponadto na sesje z użyciem endermologii, m.in. na masaż w wykorzystaniem próżni. To prawdopodobnie najciekawsza alternatywa, bowiem trzeba założyć charakterystyczny kostium, a kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „przesuwa się się” po tymże kostiumie.

Jeśli zaintrygował Cię niniejszy tekst, wypatrujesz profesjonalnego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko w okolicy brzucha to wejdź w odnośnik tutaj – Odchudzanie – a może odnajdziesz akurat to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok