Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Współcześnie dzięki medycynie estetycznej mamy możliwość w ekspresowy, chociaż czasem niezmiernie kosztowny sposób, walczyć ze słabościami ciała. Redukowanie zmarszczek, zwalczanie blizn, natychmiastowe wyszczuplanie, korygowanie ust lub niwelowanie cieni pod oczami – to zaledwie wybrane z grona cudownych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki nowoczesnym technikom mamy możliwość sprawnie walczyć z oznakami mijającego czasu, nadwagą, a nawet bruksizmem. Ludzi nadal fascynuje temat nieprzemijającej młodości oraz atrakcyjnego ciała. Jakie więc środki wymyśliła dla nas medycyna estetyczna?

Aktywizowanie naturalnych mechanizmów naprawy skóry

Jednym z atrakcyjniejszych środków z obszaru medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się spoistość skóry i jej elastyczność. Blizny powypadkowe i nierówny koloryt po paru zabiegach właściwie znikają bez śladu. Osoby, które zamierzają udoskonalić jakość skóry, ujednolicić jej kolor oraz zredukować zmarszczki, bez wątpienia będą usatysfakcjonowane. Na wyniki absolutnie nie trzeba bowiem miesiącami czekać. Stymulacja głębokich warstw skóry powoduje zwiększoną wytwórczość kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen spełnia oczekiwania w złożonym łagodzeniu efektów łysienia, usuwaniu blizn pozabiegowych oraz korekcie widoczności rozstępów. W czasie sesji skóra jest nakłuwana, a do skóry właściwej przedostają się mieszanki aktywne, np. koktajle mezoterapeutyczne. Komórki skóry są motywowane do intensywnej rekonstrukcji.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Życie w ciągłym biegu, picie alkoholu, stresująca praca i kilkanaście innych składników oddziałuje na pojawienie się nadmiernych kilogramów. Trzeba jednoznacznie stwierdzić, że otyłość jest trudnym problemem naszych czasów. To nie tylko przedmiot natury estetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Organizm dostaje niezwykle tłuste pokarmy i krótko mówiąc nie jest w stanie ich do końca zużytkować. Co zrobić z niepotrzebnymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna koncentrować tkankę lipidową wewnątrz, zaś jeśli jest jej już za dużo, zaczynamy mieć problemy z krążeniem, wchodzeniem po schodach itd. Tężyzna fizyczna zdecydowanie się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim dylematom, natomiast badaczom udało się skonstruować sporą ilość zabiegów, jakie mają na celu usunięcie skumulowanej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie możemy rozpocząć od takich zabiegów, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała

W przypadku kiedy zamierzamy pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, szpetnych grudek pod skórą oraz wymodelować ciało, to znakomite wyniki zaraz po paru wizytach dostarcza Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest uzbrojone w dwie fachowe głowice. Wydajność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, które docierają do wnętrza ciała i rozbijają tkankę tłuszczową. Druga głowica jest wykorzystywana do drenażu limfatycznego, co oznacza, że oddzielone komórki lipidowe przechodzą przez limfę do wątroby, a w rezultacie są wyrzucone z organizmu. Ta innowacyjna metoda wykorzystuje naturalne procesy trwające w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, niezawodny oraz nie wymaga użycia żadnych narzędzi chirurgicznych. Na jakie rezultaty możemy liczyć? Przede wszystkim po pierwszej sesji mamy możliwość stracić blisko 2-4 cm w obwodzie ciała. Żeby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty trzeba wykonać od 4 do 6 terapii, stosować zdrową dietę oraz pić blisko 2 litry wody bez CO2 dziennie. Po sesji w niektórych przypadkach może wystąpić zaognienie skóry, które zanika zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Uzyskanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się tylko z redukcją nadmiernych kilogramów. Audycje telewizyjne, w których znajdują się osoby z nadwagą, w ogóle nie zdradzają nam co w gruncie rzeczy dzieje się ze skórą. A rzeczywistość jest taka, że traci ona jędrność, pojawiają się wrzecionowate blizny, a od czasu do czasu całe obszary obwisłej skóry (często na brzuchu). Zamiast ścisłej głodówki trzeba zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu możemy polepszyć wygląd sylwetki oraz za jednym razem zadbać o skórę. Intensywna aktywacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych, polepsza napięcie skóry, ma działanie odmładzające, poprawia krążenie krwi i zmniejsza zmarszczki. Zabieg trzeba najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, aby otrzymać optymalne wyniki. Wykonuje się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki takiemu urządzeniu mamy szansę także minimalizować zmarszczki dokoła ust oraz modelować owal twarzy. Tu kosmetyczka zastosuje malutką głowicę, która delikatnie uderzy w centrum problemu. Natychmiast po pierwszej sesji daje się zaobserwować zredukowanie zmarszczek oraz bardziej widoczne policzki. Jeżeli planujemy uzyskać spektakularny wynik w bardzo krótkim czasie, możemy dopasować 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Razem z z nadwagą może towarzyszyć nam poczucie ciężkości stóp oraz napuchnięcia. Owa dysfunkcja jest powszechnie ignorowana w sondażu z lekarzem lub kosmetyczką (przed zabiegiem). A przecież możemy się oswobodzić również od takiego kłopotu. Dzięki Endermologii LPG lub kuracji Icoone bez wątpienia polepszy się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie opiera się na redukcji płynów tkankowych oraz udoskonaleniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji uzyskasz tutaj – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok