Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia

Depilacja dla mężczyzn Inowrocław Depilacja laserowa dla Panów Zabiegi epilacji

Depilacja dla mężczyzn Inowrocław Depilacja laserowa dla Panów Zabiegi epilacji

Popularne sposoby usuwania zbędnego owłosienia

Dzisiaj nie wyłącznie kobiety rozmyślają o tym, ażeby mieć cudowne, jędrne oraz perfekcyjnie delikatne ciało. Nierzadko nie pamięta się o tym, że mnóstwo zewnętrznych firm udostępnia kosmetyki dla panów, na przykład kredki do oczu, róże do policzków czy fluidy. Panowie mają sposobność wyszukiwać spośród sporej ilości narzędzi przeznaczonych do eksponowania indywidualnej urody. Natomiast co dzieje się w tematyce depilacji? Faceci, którzy przeprowadzają swoiste sporty, a właściwie muszą wkładać na siebie rozpoznawalne kostiumy (przykładowo w kolarstwie bądź podczas wyścigów pływackich), są przymuszeni do depilowania poszczególnych partii sylwetki. Rowerzyści muszą koniecznie golić całe kończyny, zaś wodniacy – włosy na głowie i tors. Z jakich metod mogą korzystać? Oczywiście z wszelakich dostępnych na rynku. Konkretne części ciała mogą golić z wykorzystaniem maszynek na żyletki, gorącego wosku i specjalistycznych balsamów. Jest to związane za każdym razem z konkretnymi niedogodnościami. Po pierwsze z czasochłonnością i powtarzalnym przepowiadaniem przedstawionej czynności. Czy działają inne techniki na wykluczenie niepożądanego owłosienia?

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Kobiety raz po raz sięgają po zabiegi depilacji laserowej, ponieważ ma ona niesamowicie dużo zalet. Po pierwsze – po paru wizytach w salonie nie musimy już zupełnie kłopotać się nadmiernym owłosieniem (epilacja laserowa usuwa je na zawsze). Po drugie – zabieg jest bez dwóch zdań wygodny i bezbolesny. Po trzecie – bynajmniej nie musimy na niego dawać masy pieniędzy (starczy zaledwie kilka spotkań). Oraz ostatnie – pewnie najważniejsze – koniec z codzienną epilacją. Z jakiego powodu więc w ogóle nie mieliby z niej korzystać panowie? Sporo z nich jest zaabsorbowanych innowacjami w tematyce mody oraz urody. Nabywają nie wyłącznie normalne maski do pielęgnacji cery, ale też bardziej wyrafinowane „specjały”. Laserem możemy nie jedynie redukować zbędne włosy, lecz również uleczać nadmierne produkowanie potu. Faceci mają możliwość w takim przypadku uwolnić się od włosków w okolicy pach, wrastających włosków w miejscach miłosnych (z którymi wielokrotnie mają dylemat dziewczyny) albo brzydkich włosów z palców u stóp. Ci, którzy utyskują na duże owłosienie w okolicy pleców, też bezproblemowo oraz efektywnie mają możliwość się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na starcie musimy obligatoryjnie spotkać się z profesjonalistą (kosmetologiem), jaki skontroluje wygląd naszej skóry, zdefiniuje jej typ oraz usunie przeciwwskazania. Następnie odbierzemy dość obszerną listę odnoszącą się do tego, czego w żadnym przypadku nie możemy robić przed zabiegiem oraz z jakim konkretnie wyprzedzeniem czasu. Schematyczne wskazówki są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem należy głęboko przemyć skórę. Nie można aplikować na nią mocnych kremów, kremów brązujących i przeróżnych kosmetyków. Skóra bezwzględnie powinna być ogolona, z wykluczeniem niewielkiego obszaru. Kosmetolog przysunie w to miejsce profesjonalne urządzenie do weryfikowania wyróżników włosków. Skóra nie może być zaczerwieniona bądź za bardzo wysuszona. Na kilka tygodni przed zabiegiem w żadnym przypadku nie możemy użytkować agresywnych taktyk redukowania włosków, m in. gorącego wosku albo maszynek elektrycznych.

O pozostałych wskazaniach przed zabiegiem na pewno poinformuje nas kosmetyczka. Każda skóra jest odmienna, ma indywidualne potrzeby oraz musimy wdrażać odmienną pielęgnację. Stąd pozostaje dopasować własności lasera, aby absolutnie nie było mocnych przykrych efektów, np. poparzeń. Wykonuje się to z wykorzystaniem aparatury Skintel. Wyczytuje ono poziom aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej i na owej podstawie przystosowuje intensywność wiązki światła. W czasie epilacji mamy szansę się poczuć swobodnie, ponieważ nie ma żadnego zagrożenia, że powstaną nieestetyczne blizny bądź kolejne defekty.

Jest szansa wykonać zabieg epilacji laserowej na ciemnej karnacji

Wszystko jest uzależnione od tego, z jakiego naprawdę systemu będzie korzystał określony kosmetolog. Epilacja oliwkowej skóry jest wykonalna od kilkunastu miesięcy dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Energia lasera jest dostosowywana jednostkowo, natomiast do skóry początkowo przymierza się głowicę badającą. Ryzyko oparzeń na 100% praktycznie w ogóle nie istnieje. Możemy w takim przypadku umówić się na wizytę do kosmetologa w dowolnym momencie. Ciemna cera jest wykluczeniem w przypadku pozostałych akcesoriów, które wcale nie są tak skuteczne oraz czerpią z przestarzałej metody usuwania zbytecznego owłosienia.

Epilacja z użyciem laseroterapii jest zdecydowanie rewelacyjnym konceptem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, którzy zamierzają pozbyć się zbytniego owłosienia z klatki piersiowej czy okolic pośladków. Aktualnie liczy się bowiem komfort działania. Skoro coś nas blokuje, natomiast uwolnienie się od „rzeczonego czegoś” nie ma jakichkolwiek złych konsekwencji zdrowotnych, powinniśmy się na to bez problemu zdecydować. Jeśli chcesz poczytać o wiele więcej o tej terapii, kliknij w ten odnośnik – Depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok