Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja

Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja

Depilacja laserowa – zapewne każda z nas chociaż raz słyszała o tym zabiegu. A czy wiecie na czym polega hirsutyzm. Trochę przypomina nazwę obcej religii, choć w ogóle to pojęcie nie wiąże się z mistycyzmem jak i magią. Hirsutyzm to choroba na którą cierpi wiele dziewczyn na całym świecie. Jest to fachowy termin opisujący najzwyczajniej w świecie nadmierne owłosienie. Panowie również mogą mogą chorować na tą dolegliwość, choć spora liczba mężczyzn nie ma problemów z dość bujnym futerkiem. Dla pań jednakże to prawdziwy koszmar.

U pań zapadających na hirsutyzm włosy rosną w wygórowanej ilości na różnych partiach ciała – w okolicach intymnych, na dolnych partiach ciała i co gorsza na brodzie. Musicie poświadczyć, że włosy na urokliwej, żeńskiej buzi nie wyglądają estetycznie i pociągająco. A przecież każda z pań chce być zauważana i stylowa.

Co ma z tym wszystkim wspólnego zabieg depilacji laserowej? Epilacja laserowa efektywnie i bez bólu usuwa nadmierne owłosienie z jakiejkolwiek partii ciała. Jest to zabieg niezawodny, szczególnie polecany osobom cierpiącym na hirsutyzm. Wspomaga leczenie tej wyjątkowej choroby, wpływając na komfort pacjentów.

Jeśli nie wiesz czy zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie dobry, obligatoryjnie zapoznaj się z poniższym informatorem informującym o przebiegu epilacji, jak i choroby nadmiernego owłosienia.

Hirsutyzm – przyczyny i leczenie nadmiernego owłosienia

Hirsutyzm objawia się wybujałym owłosieniem w niecodziennych miejscach. U pań z tym zaburzeniem, gęste włoski wzrastają nie tylko na łydkach, pod pachami, czy w okolicach pachwinowych, ale także na buzi, co nie wygląda atrakcyjnie. Hirsutyzm stwierdzany jest jako defekt kosmetyczny. Czasem jest skutkiem zaburzeń hormonalnych. Jak to się dzieje że u ładnej 100% kobiety pojawia się niewielka bródka? Żeński organizm produkuje równocześnie estrogeny ( żeńskie hormony), oraz androgeny, czyli hormony mężczyzn. Czasami możliwe jest, że w efekcie destabilizacji gospodarki hormonalnej odpowiedzialne za te procesy organy zaczynają tworzyć za dużo hormonów męskich. Wynikiem tego może być właśnie zbędne owłosienie na twarzy, jak i w nietypowych miejscach. Następnymi czynnikami hirsutyzmy są między innymi zespół policystycznych jajników, przerost kory nadnerczy, czy zespół Cushinga. Za pojawianie się zbędnego owłosienia u kobiet mogą odpowiadać również sterydy (stosowane w rozmaitych terapiach) jak i anoreksja, która powoduje spadek poziomu estrogenów.

W chwili zauważenia początkowych symptomów nadmiernego owłosienia sugeruje się spotkanie u specjalisty. Po dokładnym zbadaniu potwierdzi on diagnozę i zaleci odpowiednie preparaty, lub stwierdzi, że nadmierne owłosienie jest jedynie defektem kosmetycznym. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie zabiegu epilacji laserowej. W trakcie kilku sesji raz na zawsze pozbędziesz się nurtujących Cię włosów.

Cała prawda o depilacji laserowej

Depilacja laserem nie jest rozwiązaniem dedykowanym jedynie do dziewczyn cierpiących na hirsutyzm. Są w stanie korzystać z niej korzystać wszyscy – dziewczyny i panowie, którym marzy się gładka skóra na całe życie. Rzeczywiście prawdą jest, że epilacja laserem w 100% likwiduje włosy z każdej części ciała. I tak, mają rację Ci którzy zapewniają, że jest to metoda bezbolesna. Odpowiednie nastawienie lasera do właściwości skóry zapewni Tobie komfort w trakcie poszczególnej sesji. Najczęściej jest ich 5, lub 6 w zależności od tego jak wytrzymałe jest Twoje owłosienia. Generalnie wynik końcowy jest taki – 100 procentowe usunięcie włosów i pewność, że włosy nigdy nie odrosną.

Podczas zabiegu epilacji (tak wygląda profesjonalna nazwa) urządzenie przesyła wiązkę energii, która zostaje przyswojona przez melaninę włosa (barwnik). Wynikiem tego procesu jest trwałe naruszenie struktury włosa, który przestaje dojrzewać i wreszcie wypada z skóry. Zabieg depilacji laserowej powinno się powtarzać co kilka tygodni. Wywołane jest to cyklem wzrostu włosa. Promień lasera przyswajany jest tylko przez włosy, które widoczne są na górnych partiach skóry. Włosy pozostające w stanie spoczynku (pod skórą) nie uzyskają wymaganej ilości promieniowania skutecznej do ich naruszenia. Dopiero po paru sesjach wszystkie włoski zostają usunięte.

Jak podkreśla wiele kobiet, depilacja laserowa była dla nich szansą na lepsze życie. Czarne włosy rosnące na twarzy zanikają po paru sesjach i już nigdy nie powracają. W ogóle nie szokuje nas, że kobiety cierpiące na hirsutyzm wyróżniają tą przynoszącą efekty formę terapii. Depilacja laserowa to nie tylko zabieg kosmetyczny. To pomoc dla wszystkich pań, u których nadmierne owłosienie powoduje spore kompleksy.

Jeśli jesteś jedną z takich dziewczyn, nie przekładaj tego ani chwili dłużej. A może pragniesz po prostu wyeliminować owłosienie dla własnego komfortu? W każdym razie umów się na wizytę w gabinecie kosmetycznym Beauty Medica. Obok standardowych zabiegów medycyny estetycznej, salon proponuje fachową depilację laserową z wykorzystaniem pionierskiego lasera diodowego Vectus. Ponadto jedną z powszechnie proponowanych usług jest depilacja brazylijska, czyli usuwanie włosów z sfer intymnych. Pragniesz posiadać piękną i zadbaną skórę? My Ci w tym pomożemy. Zapraszamy do Beauty Medica, gdzie znowu poczujesz się atrakcyjna. Przejdź do strony tutaj: depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok