Depilacja laserowa Bydgoszcz usuwanie owłosienia twarzy kobiet

Depilacja laserowa Bydgoszcz usuwanie owłosienia twarzy kobiet

Maszynki oraz kosmetyki do golenia, kremy opóźniające odrastanie włosów, depilacja IPL – to chyba najtańsze zabiegi pozbywania się niepożądanego owłosienia. Czy są one funkcjonalne? Na pewno sprawdzają się na kilka albo kilkanaście dni, aczkolwiek po owym czasie operację należy powtórzyć. I to naturalnie jest podstawowy motyw wynalezienia depilacji laserowej – inaczej zabiegu usunięcia owłosienia raz na zawsze. W zasadzie nie jest to pomysł nowy, gdyż dopiero co sporo osób umawiało się na sesje z zastosowaniem Light Sheer Duet. Dziś najnowszym oraz najskuteczniejszym laserem jest Palomar Vectus, który błyskawicznie usuwa owłosienie nawet z dużych partii ciała. Wynalazcy, którzy opracowali, a następnie wprowadzili do obiegu oba lasery medyczne, w drugim przypadku zamontowali bardziej homogeniczną wiązkę świetlną. Takie rozwiązanie zagwarantowało podniesienie skuteczności terapii, skrócenie czasu jego wykonywania oraz zredukowanie tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest wygodnym zabiegiem oraz możemy ją z powodzeniem stosować do okolic intymnych, skóry niezmiernie delikatnej albo oliwkowej. Mają szansę się na niego zdecydować osoby, które posiadają przebarwienia skóry, reagują alergicznie na kosmetyki do depilacji albo posiadają kruche naczynka włosowate. Palomar Vectus to leczniczy laser diodowy, który otrzymał dużą ilość prestiżowych nagród. Co nie mniej znaczące, absolutnie nie przynosi zbędnych efektów ubocznych.

Zazwyczaj trzeba od 3 do 5 zabiegów, by dokładnie usunąć wszelkie włoski. Jeżeli wybierzemy kilka partii, np. brzuch oraz pachy zarazem, wtedy kosmetyczka potrafi to wykonać podczas jednorazowej konsultacji. Właściwie ilość zabiegów zależy od rodzaju owłosienia oraz etapu, na którym znajduje się włosek. Pierwszy zabieg usuwa włosy wyraźnie widoczne, najintensywniejsze, które są w późnej fazie rozwoju. Nie wszystkie po prostu rosną za jednym razem, stąd też laser usuwa orientacyjnie 30 % owłosienia po pierwszej sesji.

Czy epilacja laserowa na pewno gwarantuje znakomite efekty?

Na pewno są one dużo korzystniejsze niżeli w przypadku depilacji pozostałymi metodami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, a w ciągu życia potrafią pojawić się jedynie sporadyczne włosy (np. w wyniku zaburzeń hormonalnych). Panie, które zdecydowały się na ów zabieg oraz publikują swoje oceny na forach w 99% są dumne z rezultatów. W szczególności, iż jest to doskonała metoda na wrastające włoski. A konkretnie? Zgubnym skutkiem lekkomyślnych depilacji albo po prostu dyspozycji są drobne ranki na skórze, zaczerwienione grudki albo krosty. Potrafią też pojawić się stany zapalne, a wówczas konsultacja u medyka jest niekiedy nieuchronna. Włosy nie mogą przebić się przez skórę oraz tkwią w niej. W meszku włosowym zaczyna kumulować się ropa, a wówczas tworzą się blizny. Depilacja laserowa jest dobrą możliwością, by poradzić sobie z tym kłopotem.

Przed pierwszym zabiegiem kosmetyczka zbliża do skóry aparat SkinTel. Jego zadaniem jest przeprowadzenie analizy włosów oraz przystosowanie mocy wiązki świetlnej. Lasery starszego rodzaju w zasadzie nie posiadają takiej możliwości, stąd też przed konsultacją dobrze jest zobaczyć, jakim sprzętem dysponuje znaleziony salon. Nowoczesny czytnik weryfikuje parę paramentów za jednym razem, m.in. koloryt oraz spójność włosów. Bynajmniej nie musimy się denerwować, iż urządzenie będzie sprawiało ból albo wystąpią poparzenia.

Plusy depilacji laserowej

Jako największy walor należy uznać wygospodarowany czas, bowiem absolutnie nie trzeba już więcej korzystać z kremów do golenia po depilacji laserowej. Wystarczy pamiętać o higienie w taki sposób, jak wykonywaliśmy to przez cały ten czas. Nie należy także kupować dodatkowych golarek, inwestować w kosztowne urządzenia używane w domach, męczyć się z nagrzewaniem wosku oraz bólem. Panie preferują epilację z powodów typowo funkcjonalnych. Mogą swobodnie wyruszyć na plażę w kostiumie, nie muszą wstydzić się pojedynczych sterczących włosków ani krost. Można cieszyć się jedwabiście gładką skórą! Sporym atutem dla Pań depilujących okolice intymne jest szansa znieczulenia niniejszego szczególnie delikatnego miejsca. Ochładzający żel ogranicza moc odczuwania sukcesywnych impulsów dostarczanych przez laser. Do innych walorów trzeba zaliczyć brak powikłań po wizycie (warto jednakże zaznajomić się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest zazwyczaj niesamowicie drogie, stąd też warto obejrzeć lokalne oferty oraz stwierdzić czy przypadkiem któryś salon nie wprowadził rabatów.

Interesujące fakty

W czasie trzeciej zabiegu laserem medycznym Palomar Vectus możemy uwolnić się od blisko 90% włosów

Przy pomocy Palomar Vectus możemy niszczyć włosy nawet na dobrze opalonej skórze

W 1997 roku został opracowany laser aleksandrytowy, dzięki któremu można było redukować zbyteczne owłosienie

Można rozróżnić cztery modele laserów, wykorzystywanych współcześnie do depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny oraz neodymowo yagowy.

Jeśli zaciekawiła Cię depilacja laserowa, kliknij w link i zobacz najczęstsze pytania.

depilacja

Strona używa cookies
Ok