Depilacja laserem Palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Powoli znika zimowa szarość i za chwilę pojawią się pierwsze krokusy. Jest to także najlepszy okres na o to, jak wygląda nasza skóra. Zimą nasza skóra wypoczęła od promieni słonecznych, dlatego jest to najlepsza pora na depilację laserową.

{Jak przygotować się do zabiegu?|Przygotowanie do zabiegu|Zanim przyjdziesz na zabieg}

Do wizyty w salonie kosmetycznym powinno się właściwie przygotować. Kilka tygodni wyznaczonym zabiegiem powinno się zrezygnować z pozbywania się niechcianych włosków depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. W tym czasie można stosować jedynie maszynki do golenia. W Polsce naturalna opaleniznaw zimowych miesiącach nam nie grozi, niewielu pamięta o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Około miesiąc przed zabiegiem powinno się zrezygnować z kremów z retinolem.

Na chwilę przed depilacja laserową

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Koniecznie trzeba także zrezygnować ze używania kremów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Przed samą depilacją dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Dzięki temu zabieg jest bardziej skuteczny i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od depilowanej partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że pomiędzy kolejnymi zabiegami zaleca się robienie przerw trwających około 4 tygodnie. Od typu skóry zależy potrzebna liczba zabiegów, najczęściej są to trzy lub cztery.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, sauna i wyjścia na basen nie są dobrym pomysłem. Na jakiś czas wstrzymać się przed peelingiem. Zabieg ten prozdrowotny wpływ na wygląd skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Cztery tygodnie po depilacji laserowej koniecznie trzeba całkowicie zrezygnować z opalania.

Ostatnie zimowe tygodnie to najlepszy moment na umówienie się na depilację laserową. Depilacja laserowa zapewni nam gładkie ciało podczas letnich wyjazdów.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Metoda ta posiada sporo plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik zawartości barwnika w skórze, który pozwala bardzo dokładnie dobrać moc lasera do konkretnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Wystarczy kilka chwil

Kiedyś, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów które wyposażone są w duże soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja pach to tylko kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale pozbyć się niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najlepsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa , ale też trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem jakim są wrastające włoski.

Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Po czasie mrozów i nieprzychylnej pogody powinniśmy zadbać o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować ją na czas urlopów. Warto nie wolno zapominać o właściwym nawilżeniu, gdyż niskie temperatury oraz suche, ogrzewane powietrze negatywnie wpływają na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to też doskonały czas na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, do uzyskania maksymalnego efektu, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Sposób ten umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Wybierając depilację laserową, należy wybrać gabinet z odpowiednim laserem i właściwie przeszkoloną kadrą. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który dodatkowo zabezpiecza skórę. Dużym plusem są także dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy usuwać owłosienia w sposób mechaniczny – czyli poprzez depilator i zabieg z wykorzystaniem wosku, czy pasty cukrowej. Wykazane jest używanie w tym czasie zwykłej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu przez jakiś czas nie powinno się zażywać kąpieli słonecznych.

Jedynie depilacja laserowa gwarantuje trwały efekt i pozbycie się niechcianego owłosienia. Wioną warto zadbać o skórę i zaplanować zabiegi.

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok