Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ zapewnię Tobie i Twoim gościom zabawę przy muzyce na najwyższym poziomie. Od ponad 10 lat organizuję takie imprezy jak: imprezy firmowe, studniówki, osiemnastki i wesela. Za każdym razem moi goście chętnie bawią się przy granych przeze mnie piosenkach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ zrobię wszystko, aby Twoja impreza była na długo zapamiętana.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnaste urodziny to wyjątkowa okazja. Z każdym Klientem indywidualnie omawiam plan imprezy, dobierając muzykę do jego preferencji. Tuż przed imprezą dostarczam zabawne akcesoria i profesjonalny sprzęt, oraz dawkę pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Imprezy takie jak osiemnastki wymagają ode mnie wiedzy na temat obecnych hitów, jak i utworów sprzed lat. W zależności od Twoich wymagań proponuje atrakcyjne ceny i mocne wrażenia.

DJ na wesela.

Każde wesele to impreza pełna wzruszeń i pozytywnych emocji. Najważniejszy jest pierwszy taniec Pary Młodej, w trakcie którego cieszą się oni swoim szczęście w towarzystwie gości i swoje ulubionej piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik – od rozsadzenia gości, aż po oprawę muzyczną. W mojej karierze zawodowej miałem okazję wiele razy obsługiwać wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najwyższym poziomie. Zajmę się opracowaniem programu muzycznego i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością moje usługi Was usatysfakcjonują, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy biznesowe.

Organizacja imprez firmowych to jedno z najprzyjemniejszych zadań zawodowych. Niezależnie od miejsca i czasu, będę w stanie poprowadzić całość imprezy, od części konferencyjnej, aż po wieczorne tańce w towarzystwie współpracowników. Charyzma i znajomość rynku muzycznego to jedne z moich największych zalet. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, będę w stanie zorganizować dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moją przygodę muzyczną rozpocząłem jeszcze w szkole średniej. Od tamtego czasu ubyło już sporo lat, w trakcie których, zdobyłem bogate doświadczenie na scenie klubowej i w organizacji imprez takich jak: osiemnastki,, studniówki, wesela i imprezy firmowe dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jestem Dj’em którego szukasz.

DJ na wesele – wejdź na moją stronę internetową po więcej informacji

Strona używa cookies
Ok