Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Aby spełnić oczekiwania uczestników, trzeba koniecznie wynająć telebim

W dzisiejszych czasach każda poważniejsza impreza musi posiadać optymalną inscenizację wizyjną i akustyczną. Tam, w których decydujące są: przekaz telewizyjny, akustyka i światło, koniecznie powinniśmy wprowadzić praktyczne – i oczywiście solidne – akcesorium transmisyjne. Dziedzina rozrywkowa jest dziedziną niezmiernie trudną, ponieważ każdy indywidualny recital albo wydarzenie sportowe musi spełnić pragnienia większości zainteresowanych. Za każdym razem oczekują oni co rusz na świetne wydarzenie bez nadmiernych zakłóceń.

Telebimy to dzisiaj niezwykle nowoczesne oraz niezawodne narzędzia, za pomocą których mamy możliwość podczas imprezy masowej wyświetlać rozmaite materiały, np. reklamy produktów mecenasów. Tego pokroju wyświetlacze użytkuje się jako scenerię zdarzeń komercyjnych, na wybiegach dla modelek, konferencjach oraz koncertach. Bardzo często możemy je przyuważyć w galeriach, muzeach i salach sportowych. Mają możliwość sprawować funkcję centralną (oczywiście jak na występach zespołów muzycznych) lub jako swoisty kontekst (m. in. w sytuacji meczy piłki ręcznej). Odmiennym zwyczajem na wykorzystanie telebimów jest postawienie ich w płaszczyźnie publicznej na potrzeby przedstawiania reklam lub codziennych wiadomości, np. temperatury powietrza.

Trzeba wyeksponować to, że w zasadzie nie trzeba wkładać własnych środków pieniężnych w tak drogi „instrument reklamowy”. Nierzadko nawet potężne firmy korzystają z wynajmu telebimów, bowiem – często w pakiecie – uzyskują obsługę techniczną, np. do postawienia całego oprzyrządowania przed imprezą lub jego usunięcie wkrótce po nim. Dzięki przenośnej konstrukcji wyświetlacze mamy możliwość w spokojny sposób przetransportować tam, w których są właśnie niezbędne. Przeważająca część firm, które zawodowo zajmują się instalacją telebimów, potrafią przeprowadzić tę pracę w prawie jedną godzinę. Mamy szansę także swobodnie ustawić kąt nachylenia ekranu LED, jak również przesuwać nim wokoło własnej podstawy.

Gdzie najlepiej sprawdzi się telebim?

Telebim do wynajęcia – bo taka formułą nierzadko w Internecie określa się ekrany ledowe, które wydzierżawiają wielorakie firmy – doskonale sprawdzą się na naradach. Nierzadko treść nie jest w stanie „dojść” do wszystkich odbiorców (nierealne jest zebranie ich w głównym rejonie), zaś telebimy skutecznie zmniejszają powyższy kłopot. Dodatkowo wszyscy uczestnicy imprezy mogą aktywnie uczestniczyć w dyskusji, a więc na żywo kierować pytania.

Koncerty oraz zabawy „na zielonej trawce”, m. in. gale, to kolejne zdarzenia, na jakich muszą stać ekrany LED. Treść powinien „dojść” do ogromnej rzeszy widzów oraz w zasadzie nie musi być skumulowany w określonym obszarze. Często oprócz jednego nadrzędnego telebimu instaluje się kilka innych w przeróżnych obszarach miasta, które zajmują dodatkowych obserwatorów. Niekiedy owym zdarzeniem będzie noc kabaretowa, zaś czasami występ popularnego zespołu. W przypadku kabaretów faktycznie mogą wystarczyć dwa pojedyncze telebimy, na jakich będą skupiać się obserwatorzy z najdalszych lokalizacji. W wypadku dużych koncertów potrzebna jest specjalistyczna oprawa, która polega na przymocowaniu najlepszej klasy nagłośnienia, oświetlenia, efektów scenicznych (przykładowo laserów).

Telebimy na co dzień

Duże wyświetlacze ledowe są wspaniałym pomysłem nie tylko na masowe imprezy, które koncentrują setki bądź tysiące obserwatorów. Można je spostrzec codziennie, przykładowo w kawiarenkach bądź w miejskich ogródkach letnich. Osoby, które z dowolnego względu w ogóle nie mogą zawitać w nowym mieście na zaskakującym spotkaniu sportowym, powinny bezproblemowo spotkać się w tzw. „strefie kibica” oraz wpatrywać się w relację z meczu ulubionej drużyny. Widzowie mają możliwość wtedy liczyć na najlepszą jakość nadawanego obrazu i wspaniałe emocje. Naturalnie przedsiębiorstwa, które wypożyczają takie telebimy, proponują także krytą scenkę, stoły w formie długich ław, doskonałe jedzenie i multum dodatkowych przyjemności.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

W przypadku kiedy zamierzamy zdobyć telebim, to odpłatność będzie wahać się w zakresie od kilkunastu tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Doskonałej jakości, wielkie telebimy będą miały wartość od około 45.000 zł i więcej. Zapewne dużo lepiej opłaca się wynająć telebim (zwłaszcza, jeżeli wydarzenie będzie posiadało charakter niepowtarzalny). Zaraz po napisaniu w wyszukiwarkę, przykładowo zwrotu „telebim wynajem”, można zauważyć, że koszty wynajmu telebimu sportowego zaczynają się orientacyjnie od kilkudziesięciu złotych za 24 godziny. Wszystko w sumie zależy od konkretnej usługi (i sumy pożyczonych ekranów ledowych), jak również zasięgu działań wyszukanej firmy.

Jeżeli zajął Cię powyższy artykuł oraz zamierzasz dowiedzieć się o wiele więcej o scenografii dźwiękowej i wizualnej na przeróżne imprezy, wejdź w odnośnik po prawej stronie – Telebim do wynajęcia – a być może odszukasz to, czego teraz wypatrujesz.

Strona używa cookies
Ok