Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Wyświetlacze diodowe od jakiegoś czasu są trwałym komponentem lokalnej struktury. Punkty, w jakich są postawione, nabierają zdecydowanie nowego charakteru. Są częściej odwiedzane, natomiast treści promocyjne dużo szybciej są zapamiętywane przez przypuszczalnych Konsumentów. Technika LED na pewno ma bardzo dużo zalet, jednak nie zalicza się do najtańszych. Czynniki klimatyczne nie mają wpływu w żaden sposób na dostrzegalność telebimu, ani na system emitowania przez niego treści. Niektóre są tak jasne, że widać je z odległości co najmniej 40 metrów. Jednocześnie słońce absolutnie nie stanowi istotniejszego kłopotu – obrazy są idealnie widoczne. Dzięki wdrożeniu ochrony IP 65 ekrany LED wspaniale działają w czasie zawiei, gradu lub ulewy. Do dzisiejszego dnia są traktowane jako kluczowy sposób do udostępniania rozmaitych informacji, np. materiałów reklamowych, kursów walut czy efektów sportowych. Jako innowacyjne narzędzie marketingowe ekrany LED stały się dosłownie niezbędne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Reklama jest tak potrzebna produktowi, jak prąd elektryczny żarówce – to sprawa banalna. Aby wzmóc sprzedaż, m. in. poszerzyć grono wiernych Kupujących oraz zaciekawić kolejnych, należy zdecydowanie wybrać system promocji. Marki, jakie są w stanie przekazać dużo więcej pieniędzy, będą wprowadzały spoty marketingowe na sporych telebimach bądź rekomendować swoje towary w TV. W jaki sposób faktycznie prezentuje się sytuacja z telebimami? Czy wynajem ekranów jest obecnie rzeczywiście taki zyskowny? Jak ma się sprawa z ekranami ledowymi od strony technicznej? Co zrobić, ażeby po dłuższym okresie (np. po paru latach) prezentował się jak nowy? Nie da się pokrótce odpowiedzieć na wszelakie pytania, bowiem niektóre sprawy wiedzą głównie osoby bardzo dobrze rozumiejące branżę.

Przygotowując zakup albo najem ekranów LED, należy zerknąć na co najmniej kilka ważnych spraw, które mają duży wpływ na jego funkcjonowanie po długim czasie. Wcale nie chodzi jedynie o opłatę oraz jakość, na które na początku zwracają uwagę odbiorcy.

Gatunek diod, z których został przygotowany ekran LED

Ów czynnik przesądza o żywotności ekranu LED, jego czystości i… kosztowności. Wyświetlacze ledowe niesłychanie tanie są przeważnie zrobione z chińskich diod, które posiadają bardzo niewielką klarowność i mogą sprawiać mnóstwo dylematów w czasie renowacji. Ponadto niejednokrotnie można dostrzec niejednolity kolor wyświetlacza, jakie są po prostu nierównością temperatur, która dokonuje się w diodach o różnorodnych barwach. Dużo bardziej dochodowy jest wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Nie oszukujmy się jednak – najlepsze ekrany LED są produkowane w Stanach oraz Japonii.

Strategia zamocowywania indywidualnych diod

Ważne jest też to, czy są przytwierdzane manualnie czy maszynowo. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, trzeba mieć na względzie to, że jednostkowe diody potrafią się „przepalić” i będą gasnąć. W rezultacie na ekranie LED będą zauważalne czarne momenty, zaś naprawa też nie zalicza się do najlżejszych. Diody mocowane mechanicznie ogólnie rzecz ujmując nie sprawią nam wspomnianych kłopotów.

Precyzyjność ekranu LED

Nie może być zależna od czynników klimatycznych, przykładowo temperatury powietrza albo światła. Jasność w stopniu 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, aby można było puszczać spoty w dowolnych warunkach, chociażby w trakcie dynamicznych deszczów.

Oprogramowanie

Trzeba bezwarunkowo zwrócić uwagę na oprogramowanie, za pomocą jakiego będziemy mieli możliwość nanosić modyfikacje na ekranie LED, a dokładniej wyświetlać następne materiały promocyjne, dobierać je w konkretnej kolejności etc. Świetnie by było, jeśliby ekranem LED można było zawiadywać zdalnie (czyli poprzez Internet). Jednym z najpopularniejszych programów jest bez wątpienia Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Mamy możliwość podczas jego stosowania komponować faktycznie rozbudowane konfiguracje spotów, a to zarówno dla firmy podnajmującej ekran, jak również dla najemcy, jest bardzo ważne.

Czy opłaca się inwestować w telebimy?

Całokształt zależy od tego, w której strefie będzie wystawiony, jakiej będzie szerokości i klasy. W przypadku kiedy zapłacimy za chiński telebim, to nie ulega wątpliwości trzeba mieć na względzie to, że będzie potrzebować wielu reperacji, natomiast w przyszłości – nakładów finansowych. Ekran LED ma prawdziwą przewagę nad pozostałymi wewnętrznymi przekaźnikami informacji, np. billboardami. Inna jest najzwyczajniej w świecie dostrzegalność obrazu. Konsumenci ogromnie kierują uwagę na pomysłowe reklamy, które zajmują identycznie jak obrazy w kinie. Dla niektórych osób odpłatność wynajęcia telebimu będzie z pewnością sumą zaporową, zaś na montaż trzeba posiadać specjalne upoważnienie (absolutnie nie możemy przymocować omawianego wielkiego obiektu w przypadkowym miejscu). Warto mieć na uwadze, że monitory LED nie mogą być mocowane pionowo do jezdni, bowiem rażą wzrok kierowców – są zatem traktowane troszeczkę jak niebezpieczeństwo. Warto jednak pozyskać albo wypożyczyć właściwej jakości telebim, gdyż Kontrahenci w przedstawionym przypadku lepiej zauważają reklamy. Natomiast firmy chętniej płacą za emisję treści, gdyż wpływa to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaabsorbowany opisaną odmianą reklamy, kliknij w link mieszczący się tutaj – Wynajem ekranów

Strona używa cookies
Ok