Wynajem dymu ciężkiego Warszawa

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy wspólnie myślicie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo pozostanie on w ich pamięci? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, zdumieniu w oczach najukochańszych wam osób oraz własnych? Jeżeli Wasza odpowiedź jest pozytywna, zdecydowanie potrzebujecie wytwornicy poetycznych chmur.

Ślub stanowi jeden spośród najistotniejszych etapów w życiu – nie możemy temu zaprotestować. Wszelakie przygotowania muszą mieć swój pozytywny finał, gdyż nikt nie zamierza doświadczyć w takiej chwili jakichś niedogodności powiązanych, przykładowo z arogancją podchmielonego dj’a, zniszczonym tortem weselnym czy nienasyconymi gośćmi z powodu niedostatku dań. Jeśli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, powinniśmy kilkanaście dni wcześniej wcześniej „zająć” sobie u niego termin, omówić czego od niego oczekujemy w czasie tej specjalnej okazji, zatwierdzić umowę (która zawiera wszelkie detale), utrzymywać z nim kontakt telefoniczny (najlepiej, żeby był dostępny przez cały dzień) oraz co najważniejsze – uzgodnić zawczasu scenariusz wesela. Idealnie jest jeżeli zjawi się on na nim sporo przed rozpoczęciem, aby zorganizować cały sprzęt. Kompetentny dj nie tylko zadba o piękną oprawę muzyczną, lecz również pociągnie całą imprezę zapełniając ją rozmaitymi grami, tańcami integracyjnymi i oczywiście odpowiednią dozą humoru.

Pomysł na efektowne wesele

Żeby oficjalny taniec nabrał nadzwyczajnego charakteru, warto zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w licznych, zniewalających chmurach unoszących się u naszych stóp. Funkcjonowanie wytwornicy opiera się w skrócie na schładzaniu dymu, a potem transportowaniu go w kierunku ziemi. W aparaturze musi znajdować się pokruszony lód albo wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Dymownica wyeksponuje większość efektów optycznych i spowoduje, że ten wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli szukamy takiego sprzętu na własne wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Decydując się na niego jako na realizatora oprawy dźwiękowej można liczyć na spektakularny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można również wprowadzić w wyszukiwarkę zwroty „Ciężki dym Warszawa” oraz wyszukać w wynikach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Będzie w sam raz na wszelakiego typu imprezy okazjonalne, między innymi:

  • zabawy taneczne
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji walentynek itp.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • przyjęcia biznesowe, przykładowo w siedzibie firmy
  • imprezy sylwestrowe
  • wesela w plenerze
  • bale maturalne
  • pozostałe imprezy okolicznościowe, które potrzebują niepowtarzalnej oprawy wizualnej i muzycznej

Prócz nieziemskich chmur niosących się w czasie zabawy możemy zapoznać się z ofertą wytwarzania sztucznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti albo wyrzutni i działek CO2. Jeśli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych najczęściej dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, ażeby zyskać wyjątkowy rezultat „lśniących” baniek. Zaś sztuczny śnieg doskonale nadaje się na imprezy domowe, klubowe czy pubie. Można z niego korzystać przez pełen rok, niezależnie od tego czy temperatura poza domem wynosi +25 bądź -25 stopni. Doskonale sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na prywatkach rodzaju „Piana Party” za to pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach albo koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najlepszym „wybiegiem” na „skrycie” wszystkich mankamentów, które zachodzą podczas tańca. Chmury osłonią cały parkiet łącznie z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Nie będzie więc widać, np. gdy jedno z was nadepnie towarzyszowi na nodze. Rodzina i przyjaciele osłupieją z wrażenia, natomiast ich oczy będą skierowane jedynie na Wasze rozradowane twarze pełne szczęścia. Można naturalnie samemu kupić dymownicę oraz nauczyć się ją obsługiwać. Jeśli zależy Wam jednak wyłącznie na tym niepowtarzalnym „tańcu w obłokach”, należy ją wypożyczyć wraz z ekipą. W ogóle nie będziecie musieli martwić się, jeżeli coś pójdzie nie po Waszej myśli. Z reguły wynajmujący zaopatruje ją w profesjonalny roztwór, który jest wliczony do ceny wypożyczenia. Należałoby dodać, że w zastępstwie typowych kostek lodu (takich, jakie wrzucamy do drinków) korzystniej jest zaopatrzyć się w suchy lód. Po pierwsze jest dużo efektywniejszy, Secundo – wytwarza nieporównywalnie wspanialszy wynik, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest wygórowany i stanowi około 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, ażeby zapytać wydzierżawiającego czy użyczy nam wysokiej klasy urządzenie. Lepiej nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, bowiem nie zdobędziemy takiego efektu na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok