Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Wilk syty i owca…syta – czyli jak zorganizować najpiękniejsze urodziny

Jeżeli oczekujesz profesjonalnie wyprawionej imprezy dla Twojego dziecka, możesz zaufać naszemu zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na typowych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci bawią się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi moment na ważne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pójdziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę już iść?”. Być prawdopodobnie często słuchamy to od własnego dziecka, które było zaproszone przez znajomego czy koleżankę. Nie chcemy opuszczać za szybko imprezy, ponieważ „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Skutecznym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien mieć wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs i gotowość do pracy z kilkulatkami. Przyjmujemy do pracy więc animatorów, w towarzystwie których dzieci czują się bezpiecznie oraz radośnie spędzają każdą upływającą minutę. Dzięki wykorzystaniu zabawnych scenografii i indywidualnie opracowanych programów nawet druga i kolejna impreza nigdy nie będzie kojarzyć się z poprzednią. Oferujemy Państwu zatem różne warianty dziecięcych event’ów zapewniające świetną zabawę, podczas której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli chwili na nudę. Należy pamiętać o konsultacji z nami w kwestii menu: ma być ono tradycyjne czy specjalne, np. ze względu na alergię?

Tematyka uniwersalna, czyli Smerfy, czarodziejki i kowboje

Harmonogram event’u rodzaju uniwersalnego nie posiada jakichkolwiek szczegółowych założeń, oprócz – angażowania wszystkich uczestników w różnorodne formy zabawy. Rzetelnie wyszkolona grupa animatorów jest w stanie przystosować projekt w taki sposób, aby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich bawiących się. Animatorzy mogą bezproblemowo przechodzić z jednego tematu w drugi nie tracąc w tym samym momencie oglądu całości. Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie tematy wydają się być typowe, gdyż np. bajeczkę „Smerfy” zna właściwie dowolne dziecko. Nasz personel działa w magiczny sposób, iż impreza posiada wyjątkowy klimat, zaś atrakcje nie kopiują się. Humor, dobrana oprawa, kunsztownie przystrojony tort urodzinowy oraz mnóstwo najróżnorodniejszych konceptów – to jest to na co liczy jubilat. Naszym celem jest wywołanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich gości i samych rodziców, a ponadto sprawienie, żeby ten istotny dzień nie odszedł w niepamięć.

„A ja chcę, żeby niektórzy byli w piżamach, a inni przebrani za elfy! A cała sala ma być w świecące gwiazdki, a tort…

Czasami nasz parolatek ożywia się z rana na kilka dni przed własnymi urodzinami i tworzy tysiąc pomysłów na minutę. Zarzuca nas nimi, nim jeszcze nadążymy przełknąć śniadanie, i zdają się one całkowicie do siebie nie pasować. W takim przypadku nie ma powodu znajdować jakiegokolwiek określonego elementu, który będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i swemu dziecku, a także sobie samym. Prawdopodobnie spośród tej „burzy umysłów” zaistnieje naprawdę coś niesamowitego. Resztę można zostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy mające wątek przewodni, to w takim przypadku można tematykę event’u wytypować z naszej oferty albo zostanie ona w sposób wyjątkowy sporządzona oraz dopięta na ostatni guzik zgodnie z wyobraźnią solenizanta. Istnieje możliwość organizacji czarującego spotkania, jeśli liczba uczestników jest stosunkowo niewielka. Skupiamy całą swoją energię na tym, która sala zabaw odpowiednio spełni swoją rolę, w jaki sposób powinna być zaopatrzona i czy będzie w niej wystarczająco dużo miejsca.

Organizacja uroczystości dla dzieci z dysfunkcjami

Koordynacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka bywa wymagająca , a także długotrwała. Albowiem jak uporządkować cały plan, zabawy oraz salę, ażeby mógł z nich czerpać solenizant i wszystkie dzieci, które takiej niedogodności nie posiadają? Albo przeciwnie – któreś spośród zaproszonych kilkulatków posiada niepełnosprawność? Rozwiązaniem jest powierzenie w dobre ręce, inaczej zawodowcom, wymyślenia całej zabawy. Czasami przeciwności pojawiają się już podczas wstępnych działań związanych z wydarzeniem. Gorzej jest, gdy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo opanować zaistniały w kilka chwili rozgardiasz. Wszelkich korekt należy dokonać wraz ze specjalistami co najmniej 2 tygodnie przed planowaną zabawą. Nieduże zmiany w rodzajach gier są podejmowane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tych okolicznościach osoba, która bezsprzecznie umie pracować z dziećmi wymagającymi wyjątkowej opieki. Przede wszystkim modele atrakcji muszą być takie, żeby nikt nie czuł się pozostawiony na marginesie. Urodziny mają być przyjemne, a nie smętne. Nasz personel posiada doświadczenie w wdrażaniu tego typu scenariuszy tego ważnego dnia dla dzieci posiadających różnego rodzaju dysfunkcje, które dopasowywane są do ich potrzeb. Wchodząc na naszą stronę dowiesz się więcej o naszej ofercie: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok