ekrany led - telebimy diodowe

ekrany led - telebimy diodowe

Eventy związane ze sportem często sprawiają, że wielu ludzi chciałoby obejrzeć takie widowisko. Śledzą oni rozgrywki na żywo, kanały sportowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Wielu miłośników sportu docenia też możliwość obserwowania rywalizacji poprzez portale społecznościowe. Każdy mecz czy wyścig powoduje duże emocje: kibicujemy ulubionej drużynie, w skupieniu monitorujemy wyniki rozgrywek, smucimy się, gdy nasza drużyna przegrywa. Jest zrozumiałe, że organizatorzy wydarzeń sportowych dążą do tego, aby uświetnić te wydarzenia.

Znaczące punkty dobrze zorganizowanej imprezy sportowej

Pod uwagę jest brane wiele czynników. Dużą rolę odgrywa położenie. Kibice muszą bez problemu dotrzeć na interesujący ich obiekt sportowy. Organizator musi zapewnić bezpieczeństwo nie tylko samym sportowcom, ale też widzom. Istotną rolę pełni komentator sportowy, to on motywuje do wspierania zawodników czy informuje o wynikach i decyzjach sędziów. Nie mniej ważna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każda impreza sportowa musi mieć dopracowaną otoczkę wizualną, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Istotne znaczenie ma oświetlenie i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, dlatego niejako nieprześcignione są wszelkiej postaci ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Wykorzystuje się je w aranżowaniu wielu elementów toru wyścigowego, boiska do piłki nożnej, siatkowej czy koszykówki.

Wiele możliwości – Telebimy i banery LED

Wykorzystanie ekranów, telebimów LED stwarza wiele możliwości organizatorom. Na rynku dostępne jest wiele wersji sprzętu LED. Mogą być one wykorzystane zarówno w halach sportowych, jak i na niezadaszonych boiskach. Kluczowe znaczenie ma dopasowanie ekranu do rozmiaru sali, odległości fanów sportu od głównego miejsca rozgrywek. Ma to wpływ na bezproblemowe śledzenie zmagań sportowych. Sprzęty, w tym telebimy, muszą być dostosowane do miejsca, w którym będą używane. Plener wymaga innej jasności niż zamknięty stadion. Oparcie się na nowoczesnej technologii skutkuje tym, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie są kłopotem. Ekrany LED będą działały nienagannie w deszczowy i słoneczny dzień. Ekrany łączy się modułowo, stwarza to wiele możliwości i dzięki temu każdy event sportowy zyskuje swój niepowtarzalny charakter. Docenią to nie tylko kibice, ale i sportowcy.

Telebimy i ekrany LED -wiele zastosowań

Osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych mogą skorzystać z wielu opcji. Najczęściej spotykane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,które można łączyć ze sobą. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Ciekawym patentem są kurtyny LED. Są one niezwykle dostosowujące się do konstrukcji, dzięki temu można z nich wykonać dowolną instalację. Kurtyny sprawdzą się jako element mety, czy sceny budowanej przy boisku. Je też kategoryzuje się na te do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Ekranów i banerów LED można użyć także do wydzielenia powierzchni boiska, zarówno w zamkniętych obiektach, jak i w tych na świeżym powietrzu. Bandy LED są solidnie usztywnione, nie uszkodzi ich siła z jaką wpadnie na nie na przykład piłkarz. Są one doskonałym nośnikiem materiałów promocyjnych. W każdym drużynowym starciu niezastąpiona jest tablica prezentująca wyniki. To z nią złączone są największe emocje. Wykorzystanie tablicy LED sprawia, że wynik będzie widoczny dla wszystkich.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Pozyskanie osób, które będą chciały wesprzeć finansowo inicjatywę odgrywa kluczową rolę podczas organizacji każdego wydarzenia sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy event będzie miał szanse przyjąć się w sportowym kalendarzu. Najczęściej firmy wspierające tego typu wydarzenie chcą aby symbol ich firmy zostanie właściwie zaprezentowane. Do realizacji tego celu można zastosować ekrany LED. Dają one dużo więcej możliwości niż bilbord, czy inne statyczne wersje. Sponsor może zaprezentować filmik promujący, a taka forma reklamy przykuwa uwagę odbiorcy.

Telebimy LED dostosowane do potrzeb

Zakup różnych ekranów LED to dobra lokata dla przedsiębiorstw lub organizacji, które ciągle będą z nich korzystać systematycznie. Z całą pewnością powinni to przeanalizować właściciele i innych tego typu obiektów. Warto zainwestować w ekrany dobrej jakości, o perfekcyjnym nasyceniu kolorów. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Przy zakupie powinniśmy sprawdzić, że jest możliwość skorzystania z pomocy technicznej, także po upływie gwarancji. Organizatorzy imprez o charakterze, które nie nie są organizowane cyklicznie, mogą zdecydować się na wypożyczenie ekranów. Najczęściej tego typu usługi oferują sami producenci. Dodatkowo oferują oni także opiekę techniczną nad tego rodzaju wydarzeniami. Wypożyczenie ekranów LED zawiera przewóz, podłączenie sprzętu, i jego konfigurację.

Organizacja wydarzenia sportowego to spore zadanie logistyczne. Zadbać należy o wiele elementów : sportowców, widzów i całą oprawę tego typu wydarzeń. W czasie takich imprez ekrany LED są niezastąpione. Stosuje się je do przedstawiania wyników, wszelkich zbliżonych ujęć na boisko, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także mogą być unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległy zniszczeniu. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to ogrom możliwości zaaranżowania przestrzeni przy boisku, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Najlepiej zdecydować się na najlepszy jakościowo sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Ekrany LED

Strona używa cookies
Ok