Dj na imprezę klubową

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź

Wyruszenie do lokalu w piątkowy lub sobotni wieczór, stanowi dla większości maturzystów idealny sposób na spędzenie czasu wolnego. Ale nie wyłącznie – chodzi też o odprężenie, przykładowo po wytężonym dniu w pracy, po niezwykle istotnym sprawdzianie (m in. licencjackim), po otrzymaniu umowy o pracę, na którą od dawna się czekało. Impulsów do balowania można zapewne wyszukać tyle, ile jest osób na świecie. Jak się jednak przygotować do takiego eventu, na którym pierwszą osobą dbającą o oprawę muzykalną jest DJ? Co ubrać, w jaki sposób się zachowywać oraz na jaki trunek się zdecydować, gdy zmierza się do lokalu pierwszy raz? Dla klientów ucztujących regularnie odpowiedzi na niniejsze pytania będą banalne, jednak niewystarczająco obeznanym niewątpliwie się przydadzą.

Gdzie będę się dobrze bawić?

Dowolny klub ma odmienny, wyjątkowy charakter. Żeby wybrać ten, który będzie zwyczajnie pasował do naszych preferencji, najlepiej: po pierwsze – popytać znajomych, którzy uprzednio w nich się bawili i wiedzą w przybliżeniu jaka dominuje tam atmosfera. Po drugie – na własną rękę przypadkowe odwiedzić i na własnej skórze zweryfikować, który jest dobry. Po trzecie – przeanalizować to, na czym szczególnie nam owego wieczoru zależy, np. poszukujemy sympatii, przyjaźni bądź jedynie wariackiej zabawy do białego rana. Na wielu stronach internetowych mamy szansę również odszukać multum stron w rodzaju „informator imprezowicza”, na jakich znaleźć można uniwersalne wskazówki na temat klasycznych przygotowań do wieczornego wyjścia. Jeśli jednak wyłoniliśmy event klubowy z DJ-em, wtedy powinniśmy kierować się tu odrobinę odmiennymi zasadami. Jakimi?

Co zrobić, by dobrze się bawić na klubowym evencie?

W pierwszej kolejności w ogóle nie powinniśmy wypijać poważnej ilości napojów wyskokowych na pusty żołądek i śpieszyć na event już podpitym (lub dosłownie upitym). Wtedy cała potańcówka utraci sens. Po godzinie albo dwóch właściwie nie będziemy w stanie korzystać z aury klubu. Zaś co istotniejsze – z oferty dźwiękowej DJ-a na imprezie! Najlepiej jak spożyjemy odżywczy posiłek (nie opychając się). Do klubu trzeba powędrować ze spokojną głową, w odpowiedniej kondycji i z pozytywnym podejściem. Nie warto ubierać się na tzw. cebulkę, ponieważ zwykle jest w nim gorąco. Można śmiało pląsać na krótkim rękawku. Panowie, którzy chcą ubrać bluzkę z długim rękawem, powinni błyskawicznie położyć ją z powrotem do szafy! Nadzwyczaj szybko powstaną plamki od potu, co może w błyskawicznym tempie zrazić kobiety do obcowania w trakcie tańca. A skoro o kobietach mowa… trzeba omijać z daleka grubsze jeansy, leginsy pod nimi oraz wszelkie rzeczy, które przypominają wydziergane przez staruszki na drutach… Absolutnie nie nadają się one na wspomnianą okoliczność. Jeśli jeszcze nie mamy koncepcji jak się ubrać, powinnyśmy zerknąć na fotografie DJ-a na imprezie. Kolejną kwestią jest czarodziejski kolor biały. Balangowicze muszą z niego zrezygnować na rzecz głębszych kolorów. Biel intensywnie odbija światło oraz ujawni wszelkie usterki bielizny. Lub fakt zupełnego jej braku. Powinnyśmy wybrać z taktem błyszczące dodatki, m in. fluorescencyjne bransoletki.

By impreza nie była „niewypałem”, nie może istnieć ewidentnie bez:

  • zgodnej paczki przyjaciół,
  • najrozmaitszych osób, w gronie jakich szczególnie lubimy spędzać czas,
  • oddzielnego miejsca dla osób tańczących oraz pijących,
  • zagadek, konkursów i rozmaitych gier
  • porywającej muzyki

Trzy najistotniejsze niedopatrzenia kobiet wybierających się na imprezę

Spore szpilki. Niniejsze wyrażenia są oczywiste dla większości klubowiczów. Takie buty są niebywale niefunkcjonalne, częstokroć twarde po stronie wewnętrznej oraz nienaturalnie zniekształcają nogę. Można nabawić się urazu, dostać pęcherzy i odparzeń (zwłaszcza, kiedy właścicielką wysokich szpilek jest osoba zakładająca je od czasu do czasu), nastąpić komuś na nogę i wyrządzić ogromny ból. Zwykle do klubów nie można wpadać w szpilkach mających obcas wykonany z metalu, ponieważ można nimi zepsuć, m in. parkiet lub oryginalne elementy wyposażenia. Drugim fatalnym błędem kobiet jest balowanie z rozpuszczonymi i równolegle mokrymi włosami. Można uderzyć nimi kogoś po twarzy, wcale nie prezentuje się to estetycznie i nie będzie przychylnie kogokolwiek odbierane. Ostatnim wielkim uchybieniem Pań jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em znacznej torby z wszelakimi dokumentami, mnóstwem pudrów, telefonem, tabletem oraz pozostałymi rzeczami, które rzeczywiście są zbędne. Jeśli zdarzy się, iż nikt z kolegów w ogóle nie będzie pilnował kurtek oraz toreb, możemy paść ofiarą kradzieży. I wówczas stracimy wszystko, z czym weszliśmy do klubu. Należałoby zabrać ze sobą niewielką chanelkę do przewieszenia na szyi czy inną małą torebeczkę, do której pakujemy jedynie to, co naprawdę konieczne, np. pieniądze oraz telefon. Z omawianą torbą będzie można chociażby tańczyć (jeśli nie jest za bardzo obładowana).

Jeżeli nie wiesz w jaki sposób wygląda zabawa klubowa z udziałem popularnego DJ-a, kliknij w ten odsyłacz – DJ Jacek PP na eventy klubowe w Łodzi

Strona używa cookies
Ok