Maszyny rozlewnicze - Maszyny pakujące - Etykieciarki - Aplikatory etykiet

Maszyny rozlewnicze - Maszyny pakujące - Etykieciarki - Aplikatory etykiet

Technologia produkcji zmienia się bardzo często. Rozwój wyspecjalizowanych maszyn wpłynął na wzrost możliwości wielu lokalnych zakładów przemysłowych produkując wysokie zyski. Dziś duża liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez postępowych technologii. Pełne zautomatyzowanie zakładów przetwórczych spowodowało że wszelkie procesy realizowane są szybciej, z dokładną inspekcją jakości. Najtrudniejsze z prac wykonują maszyny, które działają z dużo większą skutecznością niż nie jeden pracownik. Dzięki temu minimalizuje się niebezpieczeństwo wypadków przy pracy i wystąpienia chorób związanych z zawodem

Wytwarzane aktualnie przez światowych liderów maszyny pakujące to rozwinięte urządzenia, których zadaniem jest zwiększenie potencjału procesów przemysłowych. Najwięksi producenci maszyn do pakowania ściśle współpracują z wyspecjalizowanymi zakładami fabrycznymi, dokładnie monitorując poszczególne elementy produkcji, co powoduje, że produkowane przez nich maszyny spełniają wszelakie wymagania masowych zakładów produkcyjnych chemicznych, czy kosmetycznych. Obecnie każde przedsiębiorstwo ma możliwość skonstruowania indywidualnej linii rozlewniczej, korespondującej do kształtu pracy. Maszyny pakujące dostarczane przez producentów takich jak CFT, COSMOPACK, ZALKIN,PE LABELLERS,czy FT SYSTEM , odznaczają się komfortową obsługą jak i bezpieczną eksploatacją. Urządzenia te tworzone są nie tylko pod kątem optymalizacji efektywności fabryk ale też w trosce o zdrowie pracowników, jak również stan otaczającej nas przyrody Poznajcie najskuteczniejsze spośród nich.

Nowoczesne etykieciarki

Etykieciarki produkowane przez producenta PE LABELLERS to wyjątkowo funkcjonalne urządzenia o ciekawych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w dziedzinie maszyn etykietujących, zatroszczył się o spójność urządzeń z wymogami technicznymi masowych zakładów przemysłowych. Etykieciarki pracują bowiem z wydajnością w granicach do nawet 72 000 pojemników na godzinę, co znacząco rozszerza możliwości produkcyjne. Urządzenia te ozdabiają pojemniki z zastosowaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet producenta PE LABELLERS zostały zaopatrzone w nowatorskie rozwiązania, które gwarantują niezawodność maszyn i wygodę stosowania. Czynności związane z konserwacją etykieciarek zostały obniżone do minimum, poprzez zastosowanie automatycznego systemy smarowania. Jedna maszyna może obsługiwać kilka technik etykietowania, co sprawia, że świetnie funkcjonuje się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek wyposażona jest również w samosterujący orientator opakowań, przez co jest w stanie zdobić pojemniki o zróżnicowanym rozmiarze i kształcie. Jednocześnie serwomotory jak i silniki krokowe w całości nadzorują ruch obrotowy platform. Maszyna działa bezbłędnie, generując zyski dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z rekomendowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka przykleja etykiety OPP z rolki wykorzystując w tym procesie klej hot-melt. Najistotniejszym elementem maszyny jest narzędzie poprawiające folię, które reguluje każde pionowe przemieszczenie naklejki. Ta opcja umożliwia atrakcyjne dopełnienie każdego opakowania. Aplikator etykiet wyposażony jest dodatkowo w system tnący, który jest zbudowany z z pojedynczego albo dwóch statycznych noży rotacyjnych. Struktura urządzenia daje możliwość użycia rożnych gatunków kleju topliwego, co powoduje, że jest nadzwyczaj wielofunkcyjnym urządzeniem, które z łatwością się konserwuje.

Nalewarki do butelek, słoików i puszek

Nalewarki spełniają bardzo ważną funkcję w kompletnej linii rozlewniczej. Jak nie najistotniejszą. Wielu producentów (takich jak CFT) przywiązuje szczególną wagę do praktyczności maszyn. Pośród najbardziej popularnych nalewarek, na szczególne podkreślenie zasługują nalewarki grawitacyjne i nalewarki izobaryczne. Urządzenia te gwarantują nalew do butelek PET oraz szklanych, oraz do metalowych puszek i słoików. Nalewarki funkcjonują z wydajnością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od konkretnego modelu.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki jak i dozownice zazwyczaj stanowią wyposażenie pełnych monobloków. Ponadto monobloki złożone są także z takich akcesoriów jak płuczki jak i zamykarki, poprzez co są w stanie przeprowadzić proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to intuicyjna maszyna stworzona do rozlewu napojów gazowanych i niegazowanych w wszelkiego typu puszki. Zaopatrzony został w oryginalne zawory, które ograniczają natlenienie się końcowego produktu. Tryb funkcjonowania trójbloku gwarantuje dokładną penetrację zaworu nalewającego w głąb opakowania, poprzez co dawkowany produkt jest pozbawiony jakichkolwiek mikroorganizmów

Inną maszyną rozlewniczą stosowaną dziś przez wielu producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Z łatwością dawkuje takie przetwory jak sosy czy marmolady gwarantując maksymalny poziom bezpieczeństwa jak i ochrony jakości. Dozownice są w stanie porcjować produkty o różnej gęstości i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o wysokiej wszechstronności i jeszcze większej wydajności. Firma CFT, jako jeden z najlepszych producentów maszyn dozujących, oferuje także takie urządzenia jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja innowacyjnymi maszynami rozlewniczymi rośnie. Dzisiaj w Polsce wiele przedsiębiorców używa maszyn unowocześniających produkcję. Dobrze jest wspomnieć że maszyny rozlewnicze zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa procesów, co odzwierciedla następnie jakość sprzedawanych przez Państwa produktów.

Jako kontrahent takich firm jak PE LABELLERS i CFT propagujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie kompleksowych linii rozlewniczych. Jesteśmy w stanie wyposażyć jakikolwiek zakład produkcyjny w potrzebne maszyny do pakowania oraz rozlewu Zabiegamy o mocniejszą przyszłość dużej liczby krajowych przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje o naszej firmie i o naszych maszynach odnajdą Państwo na naszej stronie www: etykieciarki.

Strona używa cookies
Ok