W czasach profesjonalnych usług najważniejsze jest zabezpieczenie towarów. Niezależnie od rodzaju transportu każdy dostawca chce zapewnić wytworzonym produktom największą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed zniszczeniem i wilgocią. Artykuły do pakowania, bo to właśnie o nie się rozchodzi, tworzone są z najdokładniejszą starannością. Są trwałe mechanicznie, rozciągliwe i niepodatne na rozdarcia. Zawsze tworzy się je z myślą o estetyce pakowania. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom konkretne rozwiązania w przystępnych cenach. Każdego dnia rozmawiamy z wieloma Klientami. Rozumiejąc ich wymagania wiemy czego oczekują od właściwości materiałów do pakowania. Starannie dobieramy produkty do Państwa wymogów. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak: kaptury foliowe, worki do węgla i siatka do owijania palet.

Siatka do owijania palet – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zjawisko kondensacji jest najczęściej występującym problemem z jakim muszą radzić sobie pracownicy dużych zakładów. Zależnie od typu towaru, zbyt duże zawilgocenie jest w stanie doprowadzić do jego zepsucia. Produkowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to artykuł który redukuje do zera zjawisko kondensacji, które tworzy się w wyniku różnicy temperatur. Ta siatka zapewnia optymalną wentylację towaru i może być z powodzeniem wykorzystywane do przewożenia, bądź także ochrony takich towarów jak mleko, warzywa, owoce, czy drewno, które potrzebują wysokiego stopnia świeżości. Siatka elastyczna do owijania palet wyróżnia się wysoką wytrzymałością na rozdarcie i dostęp promieni UV. Jako producent siatki do owijania palet przygotowujemy spersonalizowany do Państwa oczekiwań produkt. Gwarantujemy duży wybór wielkości jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, gdyż jest bardzo uniwersalnym produktem.

Kaptury foliowe – optymalizacja pakowania w 100%

Proste pakowania produktów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety idealnie nadają się do ochrony ładunku podczas dalekiego przewozu. Nie przepuszczają niekorzystnych promieni UV i są wytrzymałe na zmieniające się warunki pogodowe. Wytwarzamy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe wymagają użycia specjalnego palnika. Podczas zgrzewania doskonale dopasowują się do rozmiaru i kształtu towaru, zapewniając najbardziej efektywne warunki pakowania. Kaptury foliowe na palety prezentują jeszcze jedną, istotną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w informującą Klientów grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Dzięki temu stają się doskonałym nośnikiem informacji reklamowej, którą dostrzeże każdy odbiorca Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który dokładnie zabezpieczy Twój ładunek przez zniszczeniem i wilgocią.

Atrakcyjne worki do węgla z nadrukiem

Worki do pakowania węgla wyróżnia estetyczny wygląd. Są one wytwarzane po to aby zagwarantować najlepsze warunki przechowywania węgla i atrakcyjną formę informacji reklamowej. Jako producent artykułów do pakowania, dbamy także nowoczesne rozwiązania marketingowe. Na każdym kupionym przez Ciebie worku zaprojektujemy atrakcyjną informację o Twoim produkcie. Uważamy, że jest to fajny sposób na przyciągnięcie swoich Klientów i pozostanie w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla produkowane są z wytrzymałych materiałów o zróżnicowanych pojemnościach 5kg, 10kg, 20kg, 25 kg i 50 kg . Na indywidualne zamówienie Klienta wytwarzamy także worki o nietypowych rozmiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że bardzo ważne jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy nieustannie walczą z biegającą, dziką zwierzyną. Produkowana przez nas siatka rolnicza to konkurencyjna cena i wytrzymałość w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również stosowana do belowania słomy i siana. Jest to zatem produkt o unikalnych cechach. W naszym zakładzie produkujemy siatkę o dowolnej wielkości i gramaturze. Dostosowujemy się do jakichkolwiek wymagań Klienta i gwarantujemy precyzyjną realizację zamówienia. Siatka rolnicza wytwarzana jest z materiałów o doskonałej jakości, co powoduje, że jest praktycznie bezkonkurencyjnym produktem.

Taśmy PP –ostatni krok do idealnego zapakowania ładunku

Podczas pakowania równie ważną rolę spełniają akcesoria, które ostatecznie zabezpieczają towar przed zniszczeniem, dostępem wody i promieniami UV. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków stanowią ostatnie ogniwo do profesjonalne ochrony produktów na paletach. Używając taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie maksymalny komfort i najwyższą jakość zabezpieczeń. Ze względu na niską cenę i znakomitą trwałość, taśmy PP są jednym z najpopularniejszych akcesoriów do pakowania. W ofercie mamy także zapinki do zabezpieczania ładunków, które doskonale montują każdy rodzaj towaru na paletach. Dzięki doskonałej wytrzymałości złącza mogą być używane zawsze tam, gdzie najważniejsza jest ochrona towaru.

Jako producent siatki do owijania palet i innych produktów do pakowania robimy wszystko by spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Troszczymy się o fachowe zabezpieczenia towarów przed wilgocią i zniszczeniem. Od kilku lat oferujemy naszym Klientom nowoczesne i wydajne rozwiązania w zakresie pakowania. Realizujemy spersonalizowane zamówienia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy wysoką jakość produktów w najniższej cenie, co sprzyja bliskiej współpracy. Zabezpieczenia Twojego ładunku to dla nas najważniejszy priorytet.

Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej: siatka elastyczna do owijarek.

Strona używa cookies
Ok