Przewozy autokarowe – jak wynająć

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Dzisiejsze autokary charakteryzują się najwyższą klasą, w stosunku do potrzeb klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele udogodnień oddziałujących na wygodę podróży.

Standardem nowoczesnych autokarów są ergonomiczne fotele, klimatyzacja i toaleta. Zwykle dostępny jest także barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe i zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary przystosowuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą albo zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy oferują wynajem autokaru na wyjątkową okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przetransportowania większej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez zorganizowanych, do których należą wesela, czy wyjazdy integracyjne. Dużą popularnością cieszą się również przy organizacji delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie oraz na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, każdego z pojazdów oraz realizuje się inwestycje zakupu nowej floty autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje komfort podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem, a ich zdolności potwierdzają cykliczne testy. Zasadnicze są też przeprowadzane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję właściwej załogi dogląda wybrany kierownik transportu. Daje to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, kojarzył się z wysoką jakością.

Żeby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary mają wymaganą przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się wymieniają oraz dbają o własny wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na świetną orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia pozwala też na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale także śledzenia autokarów za pomocą GPS. Co także jest czynnikiem poprawy bezpieczeństwa.

JAK WYNAJĄĆ ODPOWIEDNI AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od charakteru wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość dostępnych miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 34 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 16 do 32 siedzeń. Możliwy jest także wynajem autobusów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 86 miejsc) jeżdżą zwykle w dalekie trasy.

Należy również sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny wynajmowanego pojazdu. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszelkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Użyteczne będą także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

KOSZT WYNAJMU AUTOKARU

Analogicznie do doboru autokaru, koszt za wynajem zależy jest od kilku czynników. Do wielkości autokaru trzeba dołączyć takie składniki jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zaplanowaniu drobnych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Naturalnie można też liczyć na zniżki. W branży turystycznej najlepsze oferty dotyczą wyjazdów planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pozwala wydajniej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Wielokrotne korzystanie z usług tych samych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Strona używa cookies
Ok