Obecnie zwracamy co raz większą uwagę na bezpieczeństwo na drogach. Chcemy aby nasz styl jazdy cechował się pewnością, dynamizmem i rozwagą. Jeździć bezpiecznie nie oznacza jeździć wolniej. Nic bardziej mylnego. jazda bezpieczna to przede wszystkim doświadczenie, które nabywa się z każdym przebytym kilometrem. Jeździć bezpiecznie oznacza kierować pojazdem ta, aby jak najkorzystniej wykorzystać możliwości techniczne pojazdu i nowoczesne systemy hamowania. Niestety możliwości praktycznej nauki jazdy są na co dzień nie wielkie. Jednak co raz więcej szkół jazdy, takich jak nasza, oferuje profesjonalne kursy bezpiecznej jazdy, podczas których ,w łatwy i przyjemny sposób, nauczysz się jak lepiej prowadzić samochód.

Kurs jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej to jedno z szkoleń ,które możemy Tobie zaproponować w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna to w głównej mierze unikanie zagrożeń na drodze, poprzez prawidłowe dostosowanie reakcji do danego bodźca. Na szkoleniu nauczymy Cię jak wykorzystywać technologię Twojego auta, aby podwyższyć poziom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wskażemy Tobiejak rozpoznawać niebezpieczne sytuacje i zachowania innych uczestników ruchu, zanim dojdzie do wypadku. Zrozumiesz również jak pogoda oddziałuje na styl jazdy i jak wyprowadzać auto z poślizgu na zakręcie. Wskażemy Ci ponadto, jak zachowywać się po wypadku w ruchu drogowym i jak zadbać o zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Szkolenie jazdy defensywnej wdraża pozytywne zachowania na drodze i kształtuje wyobraźnię kierowców. To jedno z najbardziej pożytecznych szkoleń, szczególnie dla osób, które pełnią funkcję kierowcy i codziennie spotykają się z różnymi typami zagrożeń na drodze.

Szkolenie jazdy ekonomicznej

Oprócz bezpieczeństwa na drodze ważny jest także ekonomiczny i ergonomiczny styl prowadzenia samochodu. Eko jazda to nie tylko trend. To głównie skuteczny sposób na generowanie oszczędności. Szokujące dane statystyczne dotyczące emisji spalin i badania dotyczące wpływu zanieczyszczenia na nasze zdrowie dają do myślenia. Co raz więcej kierowców przekonuje się do ekonomicznego stylu jazdy, który nie tylko chroni nasze środowisko, ale także zwiększa zawartość naszego portfela. Założenia ekonomicznej jazdy poznasz w teorii i w praktyce w trakcie organizowanego przez naszą szkołę jazdy kursu ekonomicznej jazdy. W trakcie kursu odkryjesz jak optymalnie wykorzystać mechanizmy samochodu, aby płacić mniej za paliwo. Z nami zdobędziesz wiedzę jak zmieniać biegi, nowocześnie hamować, dobrać prędkość do danej sytuacji i jak przewidywać zachowania innych uczestników ruchu przy jednoczesnym uwzględnieniu teorii jazdy ekonomicznej. Kurs jazdy ekonomicznej to znakomita okazja na poprawę swoich umiejętności. Jest on skierowany przede wszystkim do kierowców pracujących w spedycji, ale także do osób indywidualnych, które poszukują większych oszczędności na spalaniu paliwa i eksploatacji samochodu.

Kurs z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym stanie się nie długo obowiązkiem młodych kierowców. Jest to także doskonała szansa dla kierowców z bogatym doświadczeniem, którzy chcą zweryfikować bądź też utrwalić swoje umiejętności. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Dlatego,że zwiększa się liczba wypadków w ruchu drogowym, których głównym powodem jest brak wyobraźni i niedostosowanie prędkości do stanu nawierzchni jezdni. Normalne jest, że od młodego kierowcy nie można oczekiwać zachowań na poziomie kierowcy z bogatym doświadczeniem. Tym bardziej istotne jest uświadomienie go o przyczynach i skutkach wypadków. Kurs z ryzyka w ruchu drogowych przewiduje omówienie takich zagadnień jak przyczyny i skutki wypadków w ruchu drogowym, postępowanie powypadkowe, przewidywanie niebezpieczeństwa na drodze i psychologiczne reakcje w trakcie prowadzenia pojazdu. Podczas ćwiczeń praktycznych koncentrujemy się na manewrach drogowych, które pozwolą uniknąć wypadku w ruchu drogowym. zaplanowane są także ćwiczenia w symulatorze jazdy ekstremalnej i na płycie poślizgowej. Dzięki temu praktycznemu szkoleniu zyskasz pewność i umiejętności bardzo przydatne na co dzień.

Kto może wciąż udział w szkoleniu?

Tak naprawdę w kursie bezpiecznej jazdy może wciąć udział każdy kierowca. Wystarczą jedynie chęci, dobre samopoczucie i brak strachu przed nowym wyzwaniem. Kurs bezpiecznej jazdy organizowany jest na naszych samochodach, lecz uczymy także na prywatnych samochodach. Szczególnie polecamy to szkolenie właścicielom firm spedycyjnych, którzy chcą zadbać o efektywną pracę i bezpieczeństwo swoich pracowników. Aby wciąć udział w szkoleniu wystarczy posiadać prawo jazdy w danej kategorii. Wykłady i ćwiczenia prowadzone są w naszej szkole jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy jest zawsze ustalana indywidualnie. Możemy zapewnić Wam przyjazną obsługę, atrakcyjne ceny i przydatne wskazówki.

Kurs bezpiecznej jazdy to idealny pomysł na prezent. W naszym ośrodku każde szkolenie prowadzone jest z uwzględnieniem nowoczesnych teorii związanych z stylem jazdy. Jako profesjonalna szkoła jazdy staramy się kształtować świadomość i wyobraźnię kierowców. Naszym priorytetem jest zwiększenie poziomu kultury jazdy i pokazywanie granic, których przekroczenie może być przyczyną wypadku. W naszym zespole zatrudnieni są jedni z najlepszych ekspertów w kraju, którzy bardzo mocno angażują się w propagowanie koncepcji bezpiecznej jazdy. To dzięki nim możemy pochwalić się wysoką skutecznością i doskonałą organizacja pracy. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy to miejsce , które zapewni Ci wspaniałą przygodę z samochodem.

http://www.odtj.net/kursy-jazdy-defensywnej-pojazdy-uprzywilejowane-cena/– atrakcyjne ceny i wysoka skuteczność

Strona używa cookies
Ok