enova365 -wdrożenia

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się łatwe i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące wspólną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniej praktyce w branży i innowacyjności używanych rozwiązań technologicznych.

Co to jest system ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą bez przerwy, integrujących i wspierających rozporządzanie zasobów firmy. Dopasowany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości selekcji modułów i poszerzenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne sterowanie przedsiębiorstwem, wspomaga zarządzanie biznesem i analizę danych. Obejmuje wszystkie pola działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Usprawnia dojście pracowników do danych, a równolegle pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy posiada utwierdzoną pozycję na rynku, enova365 oferuje dogodne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie potrzeby można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Chociaż moduły mogą funkcjonować indywidualnie, jednakowa baza danych dla każdego z zakupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich uprawnionych pracowników we wszelkich działach firmy, kiedy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie wzorców systemów pracy, wydzielanie obowiązków i wypisywanie zestawień i raportów. Działa: gromadząc, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić obieg informacji i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pozwala wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który pokaże moduły, które będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wytypowane moduły i organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Możliwości licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że firma staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się roczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizacje systemu do kolejnych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wybierają zakupy na własność lub otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w bazę IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i usunięcie ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony wgląd do analiz biznesowych i innych informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

autoryzowany partner enova

Strona używa cookies
Ok