SeedArt to specjaliści w kwestii projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace charakteryzują się szczegółowością i prostą elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy nietuzinkowe pomysły i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to profesjonalizm w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Najpierw staramy się zaznajomić z preferencjami naszych Klientów, aby w dalszym kroku móc dopasować do nich idealny styl i kolorystykę ogrodu. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, zaprojektowany przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnymi motywami dekoracyjnymi. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy uwagę na takie czynniki jak wiedza o roślinach i możliwości czasowe, wykorzystanie przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz upodobania Klientów. Dokładne pomiary i szczegółowa analiza stanu gleby i nasłonecznienia działki umożliwia nam stworzenie ogrodu, który będzie idealnie pasował do Państwa gustu.

Prace ogrodowe

W trakcie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, Używając profesjonalnego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i dokarmimy glebę w potrzebne składniki mineralne. Na przygotowanym podłożu stworzymy takie elementy ogrodu jak kwietniki, rabaty kwiatowe, oczka i kaskady wodne, skalniaki, place zabaw dla dzieci, mini boiska sportowe, a także tarasy. Budowane przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby ogrodowe bazują na naturalnych surowcach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także profesjonalne instalacje wodne, które znacznie upraszczają pielęgnację roślin w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od podstawi to w mgnieniu oka.

Profesjonalne zakładanie trawników

Nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładanie trawników. Zbudujemy dla Państwa elegancki i głęboko zielony trawnik w dowolnym miejscu– w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Własnoręcznie tworzymy mieszanki traw, które najlepiej urosną na danym terenie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Z kolei trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Budowane z niej nawierzchnie cechują się wyjątkową trwałością i elegancją. Firma ogrodnicza SeedArt jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Potrafimy stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i właściwie dostosować kolor który będzie odpowiadał całości ogrodu. Stworzymy dla Państwa nawierzchnie z kostki brukowej, takie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako profesjonalna firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi ogrodnicze, polegające na podlewaniu, nawożeniu i przycinaniu roślin w ogrodzie. Dodatkowo zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, oraz chronimy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie pielęgnacji ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć profesjonalne usługi ogrodnicze. Bogata wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne kolorowych i zmysłowo pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność analizy gleby wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą jesteśmy w stanie określić Twoje potrzeby i znaleźć dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Dbamy o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietuzinkowy, a każda realizacja motywuje nas do projektowania jeszcze piękniejszych ogrodów.

Szczegóły naszej oferty poznasz na naszej stronie – projektowanie ogrodów Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok