Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że pranie ekstrakcyjne usuwa najtrudniejsze plamy i zabrudzenia, eliminując przy tym 99% niebezpiecznych dla ludzi mikrobów i roztoczy? Faktycznie, ta skuteczna technika prania chemicznego jest w stanie odnowić dawny wygląd choćby najbardziej poplamionemu dywanowi, czy użytkowanej kanapie w dużym pokoju. Profesjonalna technika namaczania pobrudzonych warstw dokładnie mówiąc wysysa brud z głębokich warstw materiału. Efekty prania ekstrakcyjnego są zdumiewające – śliczny zapach i schludny wygląd czyszczonych powierzchni. To jeszcze nie koniec! Wskazaną technologią prania chemicznego możesz umyć tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, a nawet złożoną w schowku wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest wszechstronną procedurą prania pobrudzonych nawierzchni kompletnie bezpieczną dla osób z różnego typu uczuleniami. Mamy możliwość nadmienić jeszcze, że czyszczenie ekstrakcyjne nie wpływa negatywnie na właściwości pranych materiałów. Wprost przeciwnie, konserwuje je na wiele lat.

Funkcjonuje kilka placówek w Warszawie specjalizujących się w usuwaniu zabrudzeń metodą prania ekstrakcyjnego. Wiodącą marką w tej branży jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni tapicerowanych, a Klienci określają ją najdoskonalszą firmą piorącą w mieście stołecznym. Prawdopodobnie dobrze jest zaufać ich wypowiedziom. Jednocześnie w tym artykule opowiemy tobie na czym dokładnie polega pranie ekstrakcyjne, które preparaty idealnie sprawdzają się w tej technice i co można wyszorować za pomocą tej wszechstronnej metody. Czytajcie dalej!

Czym charakteryzuje się pranie ekstrakcyjne?

Po pierwsze warto jest zauważyć, że metoda prania ekstrakcyjnego służy do prania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to materiały szczególnie narażone na regularne zanieczyszczenia, z tego względu standardowe metody prania nie przynoszą wymarzonych efektów. Aby na dobre pozbyć się plam z kanapy, czy dywanu powinno się przemyć nie tylko zewnętrzną warstwę materiału, ale także tą środkową. Pranie ekstrakcyjne pozwala przenikać do wewnętrznych warstw mytych powierzchni, co sprawia, że ta metoda jest wyjątkowo korzystna. A czym się ona charakteryzuje? W czyszczeniu ekstrakcyjnym stosowane są specjalne urządzenia, nazywane ekstraktorami. Te odkurzacze ekstrakcyjne namaczają warstwy materiału środkiem sprzątającym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozwiązywać, po czym maszyna wciąga go z materiału, zapewniając śliczny zapach, perfekcyjną czystość i wysoki standard higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako typ prania chemicznego eliminuje nie tylko świeże zanieczyszczenia, ale również zabrudzenia, które powstały nawet wiele lat wcześniej. Po tym specjalistycznym zabiegu czyszczącym kanapa, czy wykładzina prezentują się jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

Poprzednio zwięźle scharakteryzowaliśmy samą metodę prania ekstrakcyjnego. Teraz opiszemy Wam jak konkretnie przebiega mechanizm prania ekstrakcyjnego, jakie ekstraktory są eksploatowane w trakcie czyszczenia i jakie preparaty chemiczne są najdoskonalsze. Przed podejściem do usługi czyszczenia ekstrakcyjnego powinno się dokładnie zanalizować budowę materiału i rodzaj zabrudzeń. Pozwoli to dokładniej dopasować płyny piorące i ustalić optymalny czas moczenia, tak by prany produkt nie uległ zniekształceniu. Kolejno przechodzi się do etapu namaczania. Ten mechanizm rozkłada zaschnięty brud. Kolejnym krokiem jest odkurzanie. Zaraz po tym powinno się dobrze wysuszyć określoną nawierzchnię. I już. Wróćmy jeszcze do problemu środków piorących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj rządzi popularna firma Karcher, produkujące domowe i przemysłowe ekstraktory do prania, oraz środki do prania chemicznego.

Dlaczego warto skorzystać z metody prania ekstrakcyjnego?

Jak już informowaliśmy na początku pranie dywanów i tapicerki techniką ekstrakcyjną pozwala wyeliminować nawet prawie 100% groźnych bakterii. Na tym jednakże nie zamykają się walory tej techniki sprzątania powierzchni. Pranie ekstrakcyjne wymazuje przykre zapachy, dla przykładu odór zwierząt domowych, czy zapach potu. Dodatkowo konserwuje prany materiał, odświeżając kolor i konstrukcję włókien. Pranie ekstrakcyjne jest zwłaszcza rekomendowane osobom z alergiami, gdyż eliminuje roztocza i inne elementy powodujące reakcje alergiczne. Jest to idealna metoda czyszczenia dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej stosuje się ją również do mycia tapicerki w samochodzie, jak i odkażania materiałów ze skóry (które są szczególnie kłopotliwe w kosmetyce).

Czy masz ochotę na skorzystanie z praktycznej i skutecznej metody prania tapicerki? Planujesz ożywić swój poplamiony dywan na wiosnę? Nie ma doskonalszej metody prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% satysfakcja gwarantowana. Firma Pogromca Brudu zapewnia pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także mycie mebli skórzanych w Warszawie, a dokładnie w dzielnicy Bielan. Dysponujemy fachowymi ekstraktorami marki Karcher i specjalnymi płynami czyszczącymi o delikatnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i precyzyjną analizę czyszczonych powierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez sporą liczbę Konsumentów. Skorzystaj z naszych fachowych usług prania już teraz. Wejdź na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie dywanów Warszawa

Strona używa cookies
Ok