Wygląd ogrodu mówi bardzo dużo o nas samych. O stylu bycia, upodobaniach i osobowości. Jedni uwielbiają artystyczny nieład, a inni dyskrecję i spokój. Dzisiaj mamy możliwość realizowania niezmiernie zróżnicowanych projektów ogrodów, dostosowanych perfekcyjnie do naszego charakteru. Nieprzebrane produkty, bogaty wybór roślin i ciekawe koncepcje to wizerunek nowoczesnego ogrodnictwa. Projektowanie ogrodów to już nie wyłącznie sposób na dobre zarobki. To pasja tworzenia, z którą utożsamia się co raz więcej ludzi. Co raz większa konkurencja w sferze ogrodniczej wymaga od nas nie tylko kreatywności, ale także wyszukiwania kolejnych inspiracji. Pragniemy, by własne projekty ogrodów odróżniały się wśród innych opcji.

Każda firma ogrodnicza zapewnia regularne usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodów, ochronę zieleni i systemy z obszaru brukarstwa. My dodatkowo możemy Wam zapewnić naszych zaangażowanych specjalistów, którzy zawsze starają się zbadać potrzeby Konsumentów. Najwyborniejsze gatunkowo rośliny dostarczane przez lokalnych hodowców i unikatowe koncepcje, dzięki którym wypatrzysz w swym ogrodzie wszystko to o czego potrzebujesz. Co więcej zapewniamy atrakcyjne ceny usług ogrodniczych, negocjowane indywidualnie w zależności od danego projektu i aranżacji. Pozwól nam zatroszczyć się o swój ogród. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.

Projektowanie ogrodów z duszą

Nasza firma ogrodnicza priorytetowo specjalizuje się w projektowaniu ogrodów. Tworzone przez naszych specjalistów projekty wyróżniają się wysokim stopniem indywidualizmu i szczegółowości. Chcemy, aby każda koncepcja opierała się na potrzebach Klienta, dlatego zawsze prowadzimy dość szczegółową rozmowę, w trakcie której poznajemy Wasze pomysły i priorytety. Warto jest tutaj zaakcentować, że każdy projekt tworzony jest w profesjonalnym programie multimedialnym, który starannie pokazuje zarys aranżacji.

W tym zakresie gwarantujemy trzy typy usług – zakładanie ogrodów dla klientów indywidualnych, zakładanie ogrodów dla firm i zakładanie ogrodów dla firm budowlanych. Każda propozycja, pomimo wielu zbliżonych elementów, różni się od siebie. Pierwszy rodzaj usługi kierowany jest do osób, które chcą zagospodarować teren wokół własnego mieszkania, lub wolne miejsce na balkonie. Projektowanie ogrodów dla klientów indywidualnych łączy stworzenie spersonalizowanej opcji wykończenia ogrodu (letniego i zimowego), dobór dekoracji ogrodowych, oraz stworzenie układu zespołu podlewania.

Projekty dla firm i instytucji realizowane są na polecenie właścicieli hoteli, restauracji, placówek handlowych, budynków miejskich i firm produkcyjnych. Proponujemy plany zieleni na terenie różnych przedsiębiorstw, oraz projekty ogrodów publicznych, zieleńców i miejsc rekreacji.

Innym rodzajem usługi jest projektowanie terenów zieleni dla inwestorów i właścicieli obiektów mieszkalnych. Ładnie wykończony ogród dookoła miejsca zamieszkania działa na wizerunek. inwestycji. W tym dziale możemy zapewnić przygotowanie planu zagospodarowania przestrzeni wokół budynków wielorodzinnych, projektu placu zabaw, czy planu terenu sportowego.

Pielęgnacja ogrodu – sposób na wieczną zieleń

Zadbamy o Twój ogród przez okrągły rok. Z pomocą fachowych urządzeń ogrodniczych i preparatów ochrony roślin, spowodujemy, że Twój ogród zyska piękny i swieży wygląd. Pielęgnacja ogrodów i obszarów zieleni polega głównie na koszeniu trawy, sprzątaniu zanieczyszczeń, usuwaniu chwastów, podlewaniu i strzyżeniu krzewów. Dobrze jest zaznaczyć, że usługa pielęgnacji ogrodu oferowana jest o jakiejkolwiek porze roku, chociażby w chłodne dni.

Układanie kamienia ogrodowego

Nasza pracownia ogrodnicza gwarantuje szeroki wachlarz kamieni ogrodowych. W naszym asortymencie wynajdziecie między innymi grysy, otoczaki, żwiry i łupki w kilku formach i barwach. Nasi projektanci mogą dodatkowo zapewnić Wam przygotowanie modelu brył ogrodowych. Tworzymy projekty dekoracji ogrodowych, rozpoczynając od małych skalniaków, a kończąc na nawierzchniach z kostki brukowej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który upraszcza wykonanie każdego zlecenia. Oferujemy także urządzenia i preparaty, które konserwują głazy, nadając im atrakcyjny wygląd, nawet po upływie kilku lat.

Ładny ogród podwyższa wartość domu i eksponuje elegancję całej posesji. Jest to miejsce, w którym możemy odpocząć, spotkać się z znajomymi i spędzić czas z dziećmi. Ogrody pełnią niezwykle istotną funkcję – upraszczają bliski kontakt z naturą, który dobrze oddziałuje na koncentrację i wyobraźnię.

Nasza firma ogrodnicza świadczy takie usługi jak zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów. Wszystkie zlecenia dokonujemy w określonym czasie i z odpowiednią sumiennością. Bogate doświadczenie i błyskotliwość projektantów umożliwiają nam odkrycie stosownych rozwiązań dla każdego Odbiorcy. Dobrej jakości pracownia projektowa gwarantuje stworzenie multimedialnych projektów graficznych. Możemy zapewnić Tobie fachowe usługi ogrodnicze na niezwykle wysokim poziomie.

Wejdź na naszą stronę i sprawdź wszystkie usługi: projektowanie ogrodów toruń

Strona używa cookies
Ok